Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Şanlıurfa Belediyesi Çukurova Belediyesi'ni Ağırladı

Şanlıurfa Belediyesi Çukurova Belediyesi'ni Ağırladı

Giriş Tarihi: 28 Aralık 2010 Salı 22:17
Şanlıurfa Belediyesi Çukurova Belediyesi'ni Ağırladı

Şanlıurfa Belediyesi’nin yürüttüğü hizmetleri yerinde görmek, yatırımlarını incelemek ve çalışanlarıyla fikir alışverişinde bulunmak üzere Urfa’ya gelen Çukurova Belediyesi’nden bir grup, Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba’yı makamında ziyaret ettiler.

     Çukurova Belediyesi Başkan Yardımcısı Abdülkerim Özkul ve beraberindeki belediye çalışanları, ilk olarak Şanlıurfa Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren ŞUKBİS(Kent Bilgi Sistemi ve e-belediye) sistemi üzerinde fikir alışverişinde bulundular.

   Daha sonra belediye birimlerini gezen ve belediye çalışanlarıyla sohbet eden Çukurova Belediyesi Başkan Yardımcısı Özkul ve beraberindekiler akşam saatlerinde Belediye Başkanı Fakıbaba’yı makamında ziyaret ettiler.

   Şanlıurfa’da yürütülen belediyecilik hizmetlerinden dolayı Başkan Fakıbaba’yı tebrik eden ve övgüler yağdıran Çukurova Belediyesi Başkan Yardımcısı Abdülkerim Özkul, “Şanlıurfa’da bize gösterilen misafirperverliğe çok teşekkür ediyoruz. Belediye Başkanımız Fakıbaba ve ekibi gerçekten çok güzel hizmetlere imza atmışlar. Bizim ziyaret amacımız buradaki hizmetleri yerinde görmek, yatırımları incelemekti. 2011 yılının Şanlıurfa adına çok olumlu geçeceğine inanıyorum. Gerek Urfa Belediyesi gerekse Çukurova Belediyesi arasında devam eden fikir alışverişimizin bundan sonraki süreçte de devam edeceğine inanıyorum” dedi.

   Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Fakıbaba, ziyaret anısına Çukurova Belediyesi Başkan Yardımcısı Özkul ve beraberindekilere kentimizin tanıtımını sağlayan kitap, cd ve broşürlerden oluşan birer hediye paketi takdim etti.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvan MYO’da Eğitim ve Motivasyon Konulu Konferans

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com