Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Şanlıurfa Belediyelerinde FETÖ Temizliği yapılacak mı?

Şanlıurfa Belediyelerinde FETÖ Temizliği yapılacak mı?

Tüm kurumlarda başlatılan ve devam edilen FETÖ operasyonları ne zaman Şanlıurfa belediyelerine sıçrayacağı merak konusu oldu. AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, FETÖ Terör Örgütü kapsamında belediyelerde çalışan personellerle ilgili geniş çaplı soruşturma başlattıklarını belirtti.

Giriş Tarihi: 18 Ağustos 2016 Perşembe 10:47
Şanlıurfa Belediyelerinde FETÖ Temizliği yapılacak mı?


AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, parti genel merkezinde düzenlediği basın toplantısında, FETÖ kapsamında belediyelerde çalışan personelle ilgili iş ve işlemlerin devam ettiğini söyledi. Doğu ve Güneydoğu’da yetkinin İçişleri Bakanlığında diğer illerde ise valilerde olduğunu kaydeden Kaya, "FETÖ kapsamında belediyelerimizde çalışan personelle ilgili iş ve işlemler devam ediyor. Bununla ilgili belediye başkanları ya da meclis üyelerine dönük adledilen bir suç varsa, bunların da incelendiğini özellikle ifade edeyim. AK Parti belediyelerine dönük, biz bütün belediyelerimize talimat verdik, bununla ilgili gerekli çalışmayı yapsınlar diye. Hiçbir belediyemizde kendi belediye hesaplarından yola çıkarak ya da yanlış bir ihbarla yönlendirilerek insanlarımızın mağdur edilmemesi esastır" şeklinde konuştu. Kaya, FETÖ’ye bulaşan belediye personeli sayısı ile ilgili olarak ise, “Şu anda İçişleri Bakanlığımız bin 397 belediyemize yazıları yeni yazdılar. Bu yazılar kapsamında incelemeler başladı" dedi.

Son günlerde Urfa belediyelerinde FETÖ’cülerle ilgili çalışmaların sonuçları da kamuoyu tarafından merakla bekleniyor.

Kaynak: Medya Detay

YORUMLAR
  • yorum2016-08-18 12:08:28patlak fren

    Başkan Nihat Çiftçi açıkladı ya yahu. Belediyemizde hiç fetöcü yok dedi ya yahu!!!! onun için Şanlıurfa belediyesinde temizliğe gerek yokkiiii!!!!!!! genelkurmaybaşkanı bile en yakınındaki adamı bilemezken, bizim başkan teşkilatındaki tüm çalışanları biliyor, haberdar ve konuya hakim. bravo büyük başkan!!!!

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Ak Partili Gençlerden Vali Tuna’ya Ziyaret

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com