Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Şanlıurfa Akil Gençler, Ramazan ayında fakirler unutmadı

Şanlıurfa Akil Gençler, Ramazan ayında fakirler unutmadı

Yeni Anayasa ve Başkanlık Sistemi ile ilgili düzenlemiş olduğu çalışmalar ve panellerle faaliyet yürüten Şanlıurfa Akil Gençler Platformu, son olarak Ramazan ayında fakirler unutmadı.

Giriş Tarihi: 9 Haziran 2016 Perşembe 12:19
Şanlıurfa Akil Gençler, Ramazan ayında fakirler unutmadı

 

Şanlıurfa Akil Gençler Platformu, kendilerine bölgenin hayırseverleri tarafından ulaştırılan yardım paketlerini, daha önceden tespit ettikleri fakir ve muhtaç olanlara ulaştırmayı tüm hızıyla devam ettiriyor.

Son olarak Akil Gençler Platformu Birecik ve Mezra Temsilciliklerine bu yardımları ulaştıran Şanlıurfa Akil Gençler Platformu İl Başkanı Hamdullah Tan, yardım kampanyası ile ilgili açıklamalarda bulunarak, "Kur'ân, toplumun fakir üyelerine yardım ko­nusuna büyük önem vermiştir. Çünkü bu on­ların zenginler üzerindeki hakkıdır. Hz. Peygamber daima fakirlere ve muhtaçlara yardım eder, onların ihtiyaçlarını karşılamak için elindeki her şeyi harcardı; öyle ki, kendisine ve ailesine bile yiyecek kalmazdı. Hz. Pey­gamber'in ev halkının, fakirlere ve muh­taçlara verildiğinden dolayı yiyeceksiz ve aç kalması nadiren vâki olan bir olay değildi. Hz. Peygamber, sefaletlerini hissettirme­mek için fakirlere büyük bir şefkat ve merhametle yaklaşırdı" ifadelerini kullandı.

İl Başkanı Tan, bu konuya büyük bir ehemmiyet verdiklerini belirtip, çalışmalarına devam edeceklerini belirtti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

HAC kuraları ne zaman çekilecek? tarih belli oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com