Advert
Advert
Advert

Akil Gençler Akçakale Kaymakamı Eyüp Fırat’ı ziyaret ettiler

Şanlıurfa Akil Gençler Platform Başkanı Hamdullah Tan, Akil Gençler Platformu Genel Sekreteri Müslüm Dalda, Akçakale Akil Gençler Başkanı Hüseyin Elçi ve Platform Üyeleri Kaymakam Eyüp FIRAT’ı Makamında Ziyaret Ettiler.

Akil Gençler Akçakale Kaymakamı Eyüp Fırat’ı ziyaret ettiler
Akil Gençler Akçakale Kaymakamı Eyüp Fırat’ı ziyaret ettilerKaymakam Eyüp FIRAT’ı makamında ziyaret eden Şanlıurfa Akil Gençler Platform Başkanı Hamdullah Tan, Akil Gençler Platformu Genel Sekreteri Müslüm Dalda, Akçakale Akil Gençler Başkanı Hüseyin Elçi ve platform üyeleri ve yönetimi çalışmalar hakkında Kaymakam FIRAT’a bilgi verdiler.
Şanlıurfa Akil Gençler Platform Başkanı Hamdullah Tan; Akçakale Akil Gençlerimiz ile istişarelermiz sonucunda Akçakale de, ilçemizde çok değerli bir Kaymakam var. Akçakalede ki Akil gençlere ve gençlerimize her türlü desteği veriyor. Dediler. Özelikle toplumsa ve toplum yaranın konularda her türlü desteği verdiklerini ifade ettiler. Bizde değerli bir Kaymakamız varsa helede genç bir Kaymakam ise Şanlıurfa Akil Gençler olarak ziyaret etmek istedik hemde teşekkür etmek istedik. Akçakale Kaymakamızla gençlere vermek itediği mesaj var ise onları almak istedik. Sağolsun Akçakale Kaymakamımız bizlere güzel bir ev sahipliği yaptı, güzel karşıladı. Onun dışında gençlere vermek istediği öğütler var ise onları dinlemek istedik. Suriyeli kardeşlerimiz hakkında Sayın Kaymakamımızdan bilgi aldık. Zaten ensar ve muhacir kardeşliğin tam anlamıyla yapmışlardır. Ben ayrıca bunun için teşekkür ediyorum. Genel merkezimizin talimat üzerine değerli Kaymakamımıza çalışmalarından dolayı plaket takdim ettik.
Şanlıurfa Akil Gençler Platform Başkanı Hamdullah Tan, Akil Gençler Platformu genel Sekreteri Müslüm Dalda, Akçakale Akil Gençler Başkanı Hüseyin Elçi ve platform üyelerinin ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyet dile getirerek, plake için ayrıca teşekkür etti. Akil Gençler’e ve yönetime çalışmalarında başarılar. Diledi.

Şanlıurfa Akil Gençler Platform Başkanı Hamdullah Tan Akil Gençler Müslüm Dalda Akçakale Akil Gençler Başkan Hüseyin Elçi Platform Üyeleri Kaymakam Eyüp FIRAT
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Her An Harran Foto Maraton 2  yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Her An Harran Foto Maraton 2 yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Vali Erin, Şehit Ailelerini Evlerinde Ziyaret Etti
Vali Erin, Şehit Ailelerini Evlerinde Ziyaret Etti