Reklamı Geç
Advert
Advert

Murat Önen ASPİM Müdürü oldu

Şanlıurfa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne vekâletten atanan Murat Önen, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı kuruluş müdürleri ve il müdür yardımcılarıyla bir araya geldi.

Murat Önen ASPİM Müdürü oldu
Murat Önen ASPİM Müdürü olduGençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünden Şanlıurfa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne vekâletten atanan Murat Önen, ASP İl Müdürlüğüne bağlı kuruluş müdürleri ve il müdür yardımcıları ile bir araya geldi.
ASP İl Müdürlüğü toplantı salonunda kuruluş müdürleri ve müdür yardımcıları ile bir araya gelen müdür vekili Önen, kuruluş ve il müdürlüğünün iş ve işlemleri hakkında bilgi aldı.
Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan ASP İl Müdür vekili Murat Önen, “ Cumartesi günü sayın valimiz Güngör Azim Tuna tarafından Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne vekâletten atanmış bulunmaktayım. Bugün müdürlüğümüze bağlı kuruluş müdürleri, il müdür yardımcıları ile bir araya gelerek iş ve işlemleri hakkında bilgi aldık. Bu zor süreçte zor bir görev aldığımızın farkındayım ama milletimiz ve devletimizin bekası için göreve talip oldum ve çalışmaların aksamaması için elimizden geleni yapacağım” dedi.

Şanlıurfa Aile Sosyal Politikalar Murat Önen araya geldi.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Regaip kandili bu gece! Regaip kandili nedir? Hangi dualar okunur?
Regaip kandili bu gece! Regaip kandili nedir? Hangi dualar okunur?
Şerafettin Turan basın toplantısında açıkladı
Şerafettin Turan basın toplantısında açıkladı