Advert
Advert
Advert

ASPİM yüzlerce kursiyere sertifikalarını dağıttı

Şanlıurfa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından 11 farklı kurstan mezun olan toplam 250 kursiyere sertifikaları dağıtıldı.

ASPİM yüzlerce kursiyere sertifikalarını dağıttı
ASPİM yüzlerce kursiyere sertifikalarını dağıttıASP İl Müdürlüğümüz tarafından kadın kültür merkezlerinde açılan Ağ Teknolojileri, Model Makineci Yuvarlak Örme Hazır Giyim ve Ev Tekstili, Bilgisayarlı Muhasebe, Kadın Dış Giysileri Dikim, Düz Dikiş Makineci, Yönetici Sekreterliği, Cilt Bakım kurslarından mezun olan 250 öğrenciye düzenlenen programla sertifikaları dağıtıldı.
Sertifika dağıtım töreninde konuşan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Murat Demirkol, “İl Müdürlüğümüz ve İŞKUR İl Müdürlüğünün destekleri ile 11 farklı kurstan 250 öğrenci eğitim aldı. Aldıkları eğitim çerçevesinde girişimcilik sertifikası almaya hak kazandı. Kadınlarımızın yaşam kalitesini yükseltecek, kişisel gelişimlerini destekleyecek ve iş yaşamına nitelikli bireyler olarak katılımlarını sağlayacak tüm projelerin yanında olacağız. Kadınlarımız, hangi işi yaparsa yapsın bu heyecanı yitirmediklerini gösteriyor ve beraberinde başarıyı getiriyor. Girişimci kadınlarımız, farklı düşünen farklı başarılara imza atan, çözüme odaklı, evinde iyi bir anne, iyi bir eş, işinde de iyi bir iş kadını oluyor. Bugün burada bizlere gurur ve umut veren kadın girişimcilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.
Kurstan başarı ile mezun olan öğrenciler ise, bu tür kursların devam etmesini dileyerek emeği geçen ASP İl Müdürlüğü ve İŞKUR İl Müdürlüğüne teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinden Flaş Yolsuzluk Açıklaması
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinden Flaş Yolsuzluk Açıklaması
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir