Advert
Advert
Advert

ŞANDER’e ödül

Ankara Şanlıurfalılar Derneği (ŞANDER) “Kapadokya Yılın Enleri Anadolu Kent Ödülleri Zirvesi”nde “Yılın En Gurbetçi Derneği” Ödülüne layık görüldü.

ŞANDER’e ödül
ŞANDER’e ödül

Kapadokya ve Orta Anadolu’nun En Büyük Ödül Organizasyonlarından birisi olan ve yedi senedir Nevşehir İlinde gerçekleştirilen “Kapadokya Yılın Enleri Anadolu Kent Ödülleri Zirvesi”nde 2012 Yılının “En Gurbetçi Derneği” Ödülüne, Şanlıurfalılar Derneği ve Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Nimetoğlu layık görüldü. Anadolu’nun en prestijli ödül törenine çok sayıda ulusal ve uluslararası üst düzey katılım ile birlikte, ulusal ve yerel basının temsilcileri yer aldı.

 

Nevşehir’de yapılan 2012 Yılının “En Gurbetçi Derneği” ödül törenine katılan ŞANDER Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Nimetoğlu, ödülünü 19.20.21 ve 22. Dönem Nevşehir Milletvekili ve Kamu Denetçisi Avukat Mehmet Elkatmış’tan aldı.

 

Gecede Şanlıurfa’yı tanıtan broşür, tanıtım CD ve müzik CD’si katılımcılara takdim eden Nimetoğlu, şunları söyledi: “Organizasyonu düzenleyen FİB ajan yetkililerine teşekkür ediyoruz. Bu ödül sorumluluklarımızı bir kat daha arttırdı. Verilen bu ödülü Yönetim Kurulumuz, üyelerimiz ve Şanlıurfalılar ile birlikte birlik ve beraberlik içinde yapılan çalışmalar ile hak etmeye çalıştık ve bundan sonra daha güzel işlere ve projelere imza atmak için hemşehrilerimizin desteklerine daha çok ihtiyacımız olacak. Ayrıca, bu ödülü düzenli bir geliri olmadan bizlere her zaman destek vererek hayırlı işlere vesile olan üyelerimize, hayırseverlere Yönetim Kuruluna ve tüm Şanlıurfalılara adam.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!