Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Magazin ŞANDER’den Uslu’ya ziyaret

ŞANDER’den Uslu’ya ziyaret

Ankara Şanlıurfalılar Derneği yöneticileri,AK Parti Ar-Ge Başkan Yardımcılığı görevinegetirilen hemşehrileriZeynep Karahan Uslu’yuziyaret etti.

Giriş Tarihi: 14 Ocak 2013 Pazartesi 14:57
ŞANDER’den Uslu’ya ziyaret

Ankara Şanlıurfalılar Derneği (ŞANDER) Başkanı Mahmut Nimetoğlu ile Yönetim Kurulu üyeleri Emine Şeftalioğlu, Zeki Çavuşoğlu ve Osman Remzi Karakaş Şanlıurfalı milletvekili Zeynep Karahan Uslu’yu TBMM’de ziyaret ettiler. ŞANDER Başkanı Nimetoğlu, ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“24’üncü Dönemde Şanlıurfamızın Türkiye Cumhuriyeti tarihindeki üçüncü kadın Milletvekili olarak seçilen Sayın Zeynep KARAHAN USLU Ankara Şanlıurfalılar Derneği (ŞANDER) olarak bizleri büyük bir sevgi ve muhabbetle karşılamıştır.

Dernek Yönetim Kurulu 2012 Aralık ayında AK Parti Ar-Ge Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Sayın USLU’ya yeni görevinde başarılar dilediler.Milletvekilimiz Sayın Zeynep KARAHAN USLU yeni görevininyanısıra TBMM’de; Akdeniz İçin Birlik Parlamenter Asamblesi Türk Grubu Başkanlığı, Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu üyeliği ve Türkiye İtalya Parlamentolararası İşbirliği Protokolü Eşbaşkanlığı görevlerini yürütmektedir. Değerli Milletvekilimiz AKParti’nin vatandaşla iletişimden sorumlu birimi olan AKİM’in organizasyonu görevi ile birlikte; Halkla İlişkiler Başkan Yardımcılığı, AK Parti Dış İlişkiler Başkanlığı Danışma Kurulu üyeliği ve Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) üyeliğini de sürdürmektedir.

Ufku değil ufkun ötesini görebilen bir vizyona sahip olan Sayın Zeynep KARAHAN USLU her zaman Şanlıurfalılar Derneğinin yanındaolacağını belirtmiş ve pozitif enerjisi ile bundan sonra hazırlayacağımız projeler için de bizlere yön vermiştir.

Ayrıca, Ankara’da (Şanlıurfa Evi) Projemiz için yer tahsisi konusunda, Altındağ Belediye Başkanı Sayın Veysel TİRYAKİ ile görüşmelerimize destek olacağı mesajları ile Dernek Yönetim Kurulumuzu çok mutlu etmiştir.

Öte yandan güzel bir tesadüf olarak kendisini ziyarete gelen annesi emekli öğretmen Süreyya KARAHAN’ın da bizler le beraber olması randevumuza renk katmıştır.

Ülkemizin ve Şanlıurfamızın Sayın Milletvekilimiz gibi enerjisini memleket ve milletine hizmet için harcayan Vekillere fazlasıyla ihtiyacı bulunmaktadır.

Şanlıurfalılar Derneği olarak Milletvekilimiz Sayın Zeynep KARAHAN USLU’ya çalışma ve özel hayatında başarılar diler saygılar sunarız.

REŞAT KUŞÇUOĞLU/ANKARA / www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Tatlıses'ten Erdoğan sürprizi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com