Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim ŞANDER’den Burs Müjdesi

ŞANDER’den Burs Müjdesi

Ankara Şanlıurfalılar Derneği ŞANDER, Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut NİMETOĞLU 2014-2105 öğretim yılında verilecek burslarla ilgili açıklama yaptı.

Giriş Tarihi: 3 Eylül 2014 Çarşamba 19:28
ŞANDER’den Burs Müjdesi

Yönetim Kurulumuzun gayretiyle hayırseverlerin desteğiyle geçen sene olduğu gibi bu sene de ihtiyaç sahibi Şanlıurfalı üniversite öğrencilerine ŞANDER tarafından burs verilecektir.

 

Bu yıl Derneğimizce düzenlenen ve geliri Urfalı üniversiteli öğrencilere burs verilmek üzere 6 Haziran 2014’de yapılan “Kültür ve Dayanışma Gecesi’nde açık artırımla 3 adet tablo satılmıştır.

 

Bu 3 tabloyu satın alan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin GÜVENÇ, Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat ÇİFTÇİ ve Şanlıurfaspor Kulüp Başkanı Fethi Şimşek ile birlikte Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Halil MUTLU ve Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat ÇİFTÇİ  Uzmanlar Ortak Sağlık Güvenlik Birimi sahiplerinden iş adamı Mehmet NİMETOĞLU ve Özel URSU Hastanesi Başhekimi Mehmet Yazar tarafındansöz verilen bağışlarla bu yıl daha çok öğrencimize burs vermeye  çalışacağız.

 

Burs başvuruları 15 Eylül-15 Ekim 2014 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

 

Burs başvuru şartları http://urfalilar.org.trDerneğimiz WEB Sayfasının “Burs İşlemleri” linkinde yer almaktadır.

 

Başvuru yapacak değerli öğrencilerimizin aşağıda belirtilen belgelerle Derneğimiz ofisine veya belgelerini adresimize göndermeleri önemle duyurulur.

 

Süresi içinde yapılmayan başvurular kabul edilmeyecektir. Başvuruda bulunacak öğrencilerimizin uyarılarımızı önemle dikkate almaları gerekmektedir.

 

Ayrıca benim de bir öğrenciye desteğim olsun diyen hayırsever hemşehrilerimizin desteklerini Derneğimizden esirgememelerini diler ve ŞANDER olarak bütün öğrencilerimizin yeni öğretim yılının başarılarla dolu geçmesini dileriz.

 

İstenen Belgeler

-Resimli Başvuru formu,

-Nüfus cüzdanı ve öğrenci kimlik fotokopisi,

-Tahsil durumunu gösterir öğrenci belgesi,

-Transkript

 

Bağışlarınız İçin

Telefon: 0 505 750 18 35 – 0 532 361 71 51

Hesap Adı: Şanlıurfalılar Derneği

Hesap No:00158007299936011 Vakıfbank Başkent Ankara Şubesi

İban No:TR330001500158007299936011

 

Mahmut NİMETOĞLU

ŞANDER Yönetim Kurulu Başkanı 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa'da Okul Servislerine ‘Korsan’ baskını

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com