Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat ŞANDER’den burs müjdesi

ŞANDER’den burs müjdesi

Ankara Şanlıurfalılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Nimetoğlu 2013-2014 Öğretim Yılında Şanlıurfalı öğrencilere burs verecekleri müjdesini verdi

Giriş Tarihi: 7 Eylül 2013 Cumartesi 11:53
ŞANDER’den burs müjdesi

Mahmut Nimetoğlu’nun konu ile ilgili yapmış olduğu açıklamada, Ankara Şanlıurfalılar Derneği’nin 2013-2014 öğretim yılında vereceği burs başvurularının 15 Eylül 2013 tarihinde başlayacağını söyledi.

Yönetim Kurulu’nun gayreti, hayırseverlerin de desteğiyle geçen sene olduğu gibi bu sene de 2013-2104 öğretim yılında ihtiyaç sahibi Şanlıurfalı öğrencilere burs verileceğini belirten Başkan Nimetoğlu, şöyle devam etti:

“Ayrıca, ŞANDER’in Ankara’da 28 Şubat 2013 tarihinde düzenlemiş olduğu kültür ve dayanışma gecesinde bu yıl vereceğimiz burs kampanyasına Bakanımız Sayın Faruk Çelik, Şanlıurfa’nın 10 milletvekilleri olarak 20 öğrenciye burs vereceklerini dile getirmiştir. İnşallah Sayın Bakanımız ve Milletvekillerinin desteğiyle bu yıl daha çok öğrencimize burs verme imkanı olacaktır.

Burs başvurusu 15 Eylül-15 Ekim 2013 tarihleri arasında gerçekleşecektir. Burs başvuru şartları http://urfalilar.org.tr/ Derneğimiz WEB Sayfasının ‘Burs İşlemleri’ linkinde yer almaktadır.

Derneğimiz Ankara’da faaliyet göstermesi nedeniyle, öğrenci bursu özellikle Ankara’da okuyan ihtiyaç sahibi öğrencilere verilecektir. Ancak, Ankara’dan müracaat edenlerin ŞANDER tarafından verilecek burs sayısına ulaşmaması durumunda Ankara dışı başvurular da dikkate alınacaktır.

Bu itibarla; başvuru yapan değerli öğrencilerimizin bu uyarılarımızı dikkate almaları düşüncesiyle, bütün öğrencilerimizin yeni öğretim yılının hayırlı geçmesi dileği ile başarılar dileriz.

Ayrıca benim de bir öğrenciye desteğim olsun diyen hayırsever hemşehrilerimizin desteklerini Derneğimizden esirgememelerini diler Şanlıurfalılar Derneği olarak saygılar sunarız.”

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Nihayet Eyüp Nebi makamına el attılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com