Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Magazin ŞANDER Başkanı Nimetoğlu’ndan, Her demey zalim felek

ŞANDER Başkanı Nimetoğlu’ndan, Her demey zalim felek

Ankara Şanlıurfalılar Derneği (ŞANDER) Başkanı Mahmut Nimetoğlu’nun bir özelliği daha ortaya çıktı. Nimetoğlu, yer aldığı DSİ Türk Halk Müziği Korosu’nda seslendirdiği “Her demey zalim felek” adlı uzun hava ile konukları mest etti.

Giriş Tarihi: 12 Aralık 2012 Çarşamba 22:45
ŞANDER Başkanı Nimetoğlu’ndan, Her demey zalim felek

Ankara’da, hiçbir akarı olmadan yapmış oldukları ayni ve nakdi yardımlar hemşehrilerine destek olmaya çalışan, Ankara Şanlıurfalılar Derneği (ŞANDER), sosyal etkinliklerle de hemşehrilerine coşkulu anlar yaşatmaya devam ediyor. Şef Gürkan Sürmen yönetimindeki DSİ Türk Halk Müziği Korosu’nun düzenlediği “ANADOLU’DAN TÜRKÜLER” konserinde ŞANDER’in özel davetlileri Şanlıurfalılar, DSİ personeli ve sanatsever Ankaralılar, Abdullah Gündüz’ün sunumuyla görkemli ve coşkulu bir halk müziği gecesi yaşadılar.

Geceye Şanlıurfalılar Dernek Başkanı Mahmut Nimetoğlu, hem korist hemde solist olarak katıldı. Başkan, rahmet ile andığımız büyük üstad Kazancı Bedih tarafından seslendirilerek kulaklarda iz bırakan “Her Demey Zalim Felek” uzun havasını seslendirerek geceye renk kattı.

DSİ Genel Müdürü Akif Özkaldı, Emekli Vali İ.Halil Nimetoğlu, ŞANDER Yönetim Kurulu Üyeleri Zeki Çavuşoğlu, Emine Şeftalioğlu ile çok sayıda bürokrat ve hemşehri seyirci topluluğu da geceye katılarak ŞANDER Başkanı Mahmut Nimetoğlu’na destek oldular. (Reşat KUŞÇUOĞLU / www.balikligol.com)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com