Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim ŞANDER Ankara’daki Urfalı öğrencilere yemek verdi

ŞANDER Ankara’daki Urfalı öğrencilere yemek verdi

Bu yıl da 60 öğrenciye burs veren Şanlıurfalılar Derneği, bu ay ki burs dağıtım töreninde öğrencilere yemek verildi. Şanlıurfalılar Derneği Başkanı iş adamı Mehmet Çiçek tarafından bu ay burs dağıtım töreninde sahibi olduğu “Vivaldi Ce Gold Otel”de öğrencilere bir tanışma yemeğinde bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 1 Mart 2016 Salı 09:35
ŞANDER Ankara’daki Urfalı öğrencilere yemek verdi

Öğrencilerle "Tanışma Yemeğinde" bir konuşma yapan Çiçek, “Geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz, Şanlıurfa’mız ve ülkemizin de teminatıdır. Gençlere, öğrencilere yapılan yatırım, ülkeye yapılan yatırımdır” dedi.

Ankara'da okuyan Şanlıurfalı öğrencilerin her zaman yanında olacağını belirten Şander Başkanı Mehmet Çiçek “Şahsım ve yönetimdeki diğer arkadaşlarımla birlikte Çankaya Yıldız’daki yeni dernek ofisimizde Ankara’daki öğrencilerimizin birbirleriyle tanışması, kaynaşması, birlik ve beraberliğin sağlanması ve asıl önemli olan dayanışmanın oluşması için çalışacağız” dedi.

Yemekli toplantıda öğrencilerin karşılaştıkları sorunları büyük bir dikkatle dinleyen Şander Başkanı Mehmet Çiçek, önümüzdeki yıl daha fazla öğrencimizin eğitimine katkı sağlamak, sorunlarına yardımcı olmak için dernek olarak daha fazla çaba harcayacaklarını da ifade etti.
Büyük bir dayanışma içinde geçen yemekte, Başkan Mehmet Çiçek’e teşekkür eden öğrenciler de, Başkan Mehmet Çiçek tarafından derneğe tahsis edilen yeni ofise daha sık geleceklerini ifade ettiler.

Geçen ay Ankara’da Yapılan Genel Kurulu’nda Şanlıurfalılar Derneğinde görev değişikliğine gidilmiş ve Şanlıurfalı iş adamı Mehmet Çiçek, ŞANDER Yönetim Kurulu Başkanlığına getirilmişti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com