Advert
Advert
Advert

ŞANDER Ankara’daki Urfalı öğrencilere yemek verdi

Bu yıl da 60 öğrenciye burs veren Şanlıurfalılar Derneği, bu ay ki burs dağıtım töreninde öğrencilere yemek verildi. Şanlıurfalılar Derneği Başkanı iş adamı Mehmet Çiçek tarafından bu ay burs dağıtım töreninde sahibi olduğu “Vivaldi Ce Gold Otel”de öğrencilere bir tanışma yemeğinde bir araya geldi.

ŞANDER Ankara’daki Urfalı öğrencilere yemek verdi
ŞANDER Ankara’daki Urfalı öğrencilere yemek verdi

Öğrencilerle "Tanışma Yemeğinde" bir konuşma yapan Çiçek, “Geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz, Şanlıurfa’mız ve ülkemizin de teminatıdır. Gençlere, öğrencilere yapılan yatırım, ülkeye yapılan yatırımdır” dedi.

Ankara'da okuyan Şanlıurfalı öğrencilerin her zaman yanında olacağını belirten Şander Başkanı Mehmet Çiçek “Şahsım ve yönetimdeki diğer arkadaşlarımla birlikte Çankaya Yıldız’daki yeni dernek ofisimizde Ankara’daki öğrencilerimizin birbirleriyle tanışması, kaynaşması, birlik ve beraberliğin sağlanması ve asıl önemli olan dayanışmanın oluşması için çalışacağız” dedi.

Yemekli toplantıda öğrencilerin karşılaştıkları sorunları büyük bir dikkatle dinleyen Şander Başkanı Mehmet Çiçek, önümüzdeki yıl daha fazla öğrencimizin eğitimine katkı sağlamak, sorunlarına yardımcı olmak için dernek olarak daha fazla çaba harcayacaklarını da ifade etti.
Büyük bir dayanışma içinde geçen yemekte, Başkan Mehmet Çiçek’e teşekkür eden öğrenciler de, Başkan Mehmet Çiçek tarafından derneğe tahsis edilen yeni ofise daha sık geleceklerini ifade ettiler.

Geçen ay Ankara’da Yapılan Genel Kurulu’nda Şanlıurfalılar Derneğinde görev değişikliğine gidilmiş ve Şanlıurfalı iş adamı Mehmet Çiçek, ŞANDER Yönetim Kurulu Başkanlığına getirilmişti.

Vivaldi Ce Gold Otel Şanlıurfalılar Derneği Başkanı iş adamı Mehmet Çiçek Şanlıurfalılar Derneği iş adamı Mehmet Çiçek Şanlıurfa Mehmet Çiçek ŞANDER ankara urfalı öğrenciler urfa urfa haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu