Advert
Advert
Advert

ŞANDER 2013’ün en iyilerini seçti

Ankara Şanlıurfalılar Derneği, 2013 yılının enlerini seçti.

ŞANDER 2013’ün en iyilerini seçti
ŞANDER 2013’ün en iyilerini seçti

Konu ile ilgili açıklamada bulunan ŞANDER Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Nimetoğlu, “Marka ve Peygamberler Şehri ve geleceğin Kültür Başkenti olacak Şanlıurfa’mıza veya Urfalı olup, ülkemizin değişik bölgelerinde her kademede hizmet veren seçilmiş, atanmış, memur ve işçi tüm çalışanlara Ankara Şanlıurfalılar Derneği (ŞANDER) olarak şükranlarımızı sunar başarılarının devamı dileriz.” dedi.

Ankara’da yaşayan Şanlıurfalıların ve dernek üyelerin teklifi üzerine ŞANDER Yönetim Kurulunun yapmış olduğu araştırmalar ve istişareler sonucunda 2013 yılının en iyi valisi, rektörü, belediye başkanı, sendikacısı, bürokratı ve sanatçısının seçildiğini belirten Başkan Nimetoğlu, şöyle devam etti:
“Vali olarak atandığı bütün illerde çalışkanlığı, dürüstlüğü, pozitif enerjisi, hoş sohbetleri, içten ve samimi tavırlarıyla hizmet aşkıyla dolu, genç, dinamik ve sevecen tavırlarıyla çalıştığı illerin sempatisini kazanan “Mersin Valisi Hasan Basri GÜZELOĞLU 2013 Yılının En iyi Valisi” seçilmiştir.

Akademik yaşamında çok sayıda öğrenci yetiştiren ve insan psikolojisinden iyi anlayan çalışkanlığı ve dürüstlüğü ile Harran Üniversitesine büyük değerler katan “Harran Üniversitesi Rektörü İbrahim Halil MUTLU 2013 Yılının En iyi Rektörü” seçilmiştir. Karaköprü Belediye Başkanı seçildiği günden beri Karaköprü’nün çehresini değiştiren, İlçesinin adını Türkiye ve Dünyaya tanıtma çabasında olan, içi dışı bir olan yaptıklarının yapacaklarının teminatı olan bir hizmet gönüllüsü “Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat ÇİFTÇİ 2013 Yılının En İyi Belediye Başkanı” seçilmiştir. Kendisine tevdi edilen her kademelerdeki bütün görevleri bu güne kadar layıkıyla yürüten Şanlıurfalılara kapısını her zaman açık tutan gençliği, çalışkanlığı, enerjisi, bilgisi ve görgüsüyle “ŞUSKİ Genel Müdürü Uğur BÜYÜKHATİPOĞLU 2013 Yılının En İyi Bürokratı” seçilmiştir.

Sendikacılıkta memur haklarını dürüstlüğü ve hakkaniyetiyle ülke ve üyeleri menfaatinde savunan içi ve dışı bir olan fiziki kadar yüreği de güzel olan çalışkan pozitif enerjili “Şanlıurfa Meclis Başkan Vekili Ahmet KAYTAN 2013 Yılının En İyi Sendikacısı” seçilmiştir. Genç yaşında sesi ve güzelliğiyle Türk Halk Müziğine damga vuran Şanlıurfa’mızın yetiştirdiği nadide sanatçısı “Halk Müziğimizin güzel sesi Münevver ÖZDEMİR 2013 Yılının En İyi Sanatçısı” seçilmiştir.

İlimize ve ülkemize her kademede hizmet veren hizmet aşkıyla dolu tüm çalışanlarımıza ŞANDER olarak kendilerine teşekkürlerimizi bir borç bilerek çalışma hayatlarında başarılar diler ve her zaman iyi ve kötü günlerinde yanlarında olacağımızı belirtiriz.”

ŞANDER Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Nimetoğlu, söz konusu isimlere ödüllerinin 16 Mayıs’ta Ankara’da düzenlenecek bir törenle sunulacağını sözlerine ekledi.

REŞAT KUŞÇUOĞLU / ANKARA

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sığınmacı Konusunda Dünyaya Seslendi: Sorumluluk alın
Sığınmacı Konusunda Dünyaya Seslendi: Sorumluluk alın
 Erdoğan'dan Avrupa'yı tedirgin eden hamle!
Erdoğan'dan Avrupa'yı tedirgin eden hamle!