Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Magazin Sanatçılara Teşekkür Belgesi

Sanatçılara Teşekkür Belgesi

Giriş Tarihi: 5 Mayıs 2011 Perşembe 18:24
Sanatçılara Teşekkür Belgesi

Şanlıurfa Belediyesi, Kültür Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü Şanlıurfa Türk Halk Müziği Korosunun ses, saz sanatçılarını ve idari personeline teşekkür belgesi verdi. Şanlıurfa’nın 11 Nisan Düşman işgalinden kuruluşu ile ilgili Şanlıurfa Belediyesinin etkinlerine destek veren Şanlıurfa Türk Halk Müziği Korosu Müdürlüğünden yaklaşık 30 sanatçının onura Yıldız Sarayı Konuk evinde yemek veridi.

11 Nisan kutlamalarının, Kurtuluş Müzikalinde, Mehmet Özbek’e hizmet Payesi verildiği gecede, belediyenin konserlerine katkıda bulunan sanatçılar, Şanlıurfa Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünün organize ettiği Sıra Geceli programda ağırlandılar. Gecede sanatçılar zaman zaman kendileri de Türkler seslendirdiler.

       Geceye eşi Gül Fakıbaba ile katılan Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba şöyle konuştu.“Urfa’nın yanlızca fiziki olarak güzelleşmesi değil sanat yönünde de ortaya çıkartılması bana müthiş bir mutluluk veriyor. Belediyeye olan katkılarınızdan dolayı sayın hocalarım sizlere yürekten teşekkür ediyorum. Benim için Urfa için hepiniz çok değerlisiniz. Hepiniz benim için birer tarihi esersiniz. Yani turizm elçimizsiniz. Farklı illere gidip konserler verdiğinizde Kültür Bakanlığının Urfa sanatçıları geldi deniliyor. Bizim yapamadığımız Urfa’nın tanıtımını işte sizler dışarıda yapıyorsunuz. Bunun için sizlere minnettarım çok teşekkür ediyorum.”

Konuşmanın ardından Başkan Fakıbaba, Şanlıurfa Türk Halk Müziği Korosunun ses, saz sanatçılarını ve idari personeline teşekkür belgesi verdi.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com