Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Salim Uslu'dan Urfa'ya Övgüler

Salim Uslu'dan Urfa'ya Övgüler

Giriş Tarihi: 4 Ocak 2011 Salı 23:00
Salim Uslu'dan Urfa'ya Övgüler

Hak-İş Genel Başkanı Salim Uslu, Hizmet-İş Şanlıurfa Şube Başkanı Ali Uğraş ile birlikte Şanlıurfa Belediyesi’ni ziyaret etti.

      Belediye Başkan Vekili Habib Arslan tarafından karşılanan Hak-İş Genel Başkanı Salim Uslu ve Hizmet-İş Şanlıurfa Şube Başkanı Ali Uğraş başkanlık makamında bir süre görüştüler.

      “Şair Mehmet Akif İnan ve Sendikacılık” paneline katılmak üzere dün Şanlıurfa’ya gelen Hak-İş Genel Başkanı Salim Uslu, bu sabah saatlerinde Şanlıurfa Belediyesi’ni ziyaret etti.

     Belediye Başkan Vekili Habib Arslan ile birlikte sohbet eden Hak-İş Genel Başkanı Saim Uslu, son yıllarda Şanlıurfa’da yaşanan değişimlere dikkat çekerek, Urfa’nın birçok konuda Türkiye’ye örnek bir kent olduğunu ifade etti.

    Şanlıurfa’da dolaşırken ilk dikkatini çeken hususun temizlik olduğuna değinen Hak-İş Genel Başkanı Salim Uslu, “Şanlıurfa gerçekten çok temiz bir kent. Temizlik konusunda çok ciddi bir mesafeler kat edilmiş. Tarihi ve turistik kimliğiyle modern bir kent olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Şanlıurfa’da belediyecilik hizmetlerinin bu denli yürütülmesi Türkiye’ye birçok kente örnek teşkil etmelidir. Bu vesileyle böyle bir modern kentte olmaktan duyduğum memnuniyeti ifade ediyor, Başkan Fakıbaba ve ekibine Urfa halkı adına teşekkür etmek istiyorum” dedi.

     Hak-İş Genel Başkanı Salim Uslu’nun ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkan Vekili Habib Arslan, “ Yıllardır sendikacılık mücadelesinde önemli bir görev üstlenen Hak-İş Genel Başkanı Salim Uslu’nun Şanlıurfa Belediyesi’ne yaptığı ziyaret bizleri onurlandırmıştır. Çalışmalarını yakinen takip etme fırsatı bulduğumuz Hak-İş Genel Başkanı Saim Uslu gerçekten duyarlı bir kişiliğiyle bilinen bir yöneticidir. İleri bir demokrasinin bu ülkeye yerleşmesinde, yeni bir demokrasi hazırlanmasında önemli bir vazife üslenen Hak-İş Genel Başkanı Saim Uslu’ya yürekten teşekkür ettiğimi bir kez daha ifade eder, ziyaretinden duyduğum memnuniyeti dile getirmek isterim” diye konuştu.

     Belediye Başkan Vekili Habib Arslan ziyaretin anısına Hak-İş Genel Başkanı Salim Uslu’ya bir şükran plaketi takdim etti.     

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com