Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim SAİT UMUCU’DAN BAŞKAN ERTEKİN’E VEDA ZİYARETİ

SAİT UMUCU’DAN BAŞKAN ERTEKİN’E VEDA ZİYARETİ

Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü Teftiş Dairesi Başkanlığı Müfettişliği görevine atanan, DSİ 15.Bölge Müdürü Sait Umucu, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Başkanı E.Sabri Ertekin’i makamında ziyaret ederek vedalaştı.

Giriş Tarihi: 28 Şubat 2012 Salı 21:11
SAİT UMUCU’DAN BAŞKAN ERTEKİN’E VEDA ZİYARETİ
Gerçekleşen ziyarette ŞUTSO Başkan Yardımcısı Cem Göncü ile Genel Sekreter Faruk Yaşar hazır bulundu. Şanlıurfa Bölge Müdürlüğü görevini Haziran 2009’dan bu yana sürdüren Sait Umucu, başarılı çalışmaları ve uyguladığı stratejik planlardan dolayı, DSİ Genel Müdürlüğü Teftiş Dairesi Başkanlığı Müfettişliğine atandı. ŞUTSO ziyaretinde konuşan Sait Umucu,”Şanlıurfa’da günlerim güzel geçti. Şanlıurfa’ya GAP’a katkı sağlayabilmek için elimden gelen her türlü çabayı sarf ettiğime inanıyorum. Buradan huzurlu ve vicdanım rahat bir şekilde ayrılıyorum. Devlette devamlılık esastır, görev kalıcı bizler ise gelip geçiciyiz,  mahkeme kadı’ya mülk değil. Şanlıurfa’da bulunduğum süre içerisinde benden desteklerini esirgemeyen tüm kurum ve kuruluşlardaki çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Ertekin ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi, ayrıca “Memleketimize hizmet edenlerden Allah razı olsun, biz müdürümüzden memnunduk Şanlıurfa’ya yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi. Başkan Ertekin, Sait Umucu’ya ziyaret anısına bakır işleme plaket hediye etti.

Sait Umucu’dan boşalan DSİ 15.Bölge Müdürlüğü’ne ise DSİ Adana 6. Bölge Müdürü Numan Gündüz atandı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

HARRAN ÜNİVERSİTESİ’NDE ‘BAŞARININ YOLLARI’ SÖYLEŞİSİ

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com