Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Tekno Bilim Sait Koyuncu'dan İletişim Semineri

Sait Koyuncu'dan İletişim Semineri

Şanlıurfa Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’nce belediye personeline hizmet içi eğitim seminerleri kapsamında “Haberleşme ve İletişim” konulu bir seminer verildi.

Giriş Tarihi: 18 Haziran 2012 Pazartesi 16:05
Sait Koyuncu'dan İletişim Semineri

Başbakanlık İletişim Merkezi(BİMER) Koordinatörü, İl Sağlık Müdür Yardımcısı Sait Koyuncu tarafından Şair Nabi Kültür Merkezi’nde düzenlenen seminerde Belediye personeline haberleşme ve iletişim konuları anlatıldı.
Belediye hizmetlerinin daha sağlıklı, verimli ve standartlara uygun şekilde yürütülebilmesi ve halkla daha iyi iletişim kurulması için böyle bir seminere ihtiyaç duyulduğunu belirten Şanlıurfa Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Birim Sorumlusu Halit Çiftçi “Seminer kapsamında belediyemizin çeşitli birimlerinde görev yapan belediye personeline haberleşme ve iletişim konusunda önemli bilgiler aktardık. Soru ve cevap bölümünde ise fikir alışverişinde bulunduk. Seminerimizin oldukça faydalı geçtiğine inanıyorum” dedi.
Seminere, Şanlıurfa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü,  Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’ne bağlı Beyaz Masa Çalışanları, Mali Hizmetleri Müdürlüğü ve diğer birimlerde çalışan personellerin katıldığı belirtildi.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com