Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Şair ve Yazarlar Kahvaltıda Buluştu

Şair ve Yazarlar Kahvaltıda Buluştu

Şair ve Yazarlar Platformu kentte görev yapan Gazeteci, Yazar ve Şairleri Halilurrahman içindeki İbrahimi Mekanda kahvaltıda buluşturdu.

Giriş Tarihi: 17 Nisan 2015 Cuma 11:47
Şair ve Yazarlar Kahvaltıda Buluştu

Ev sahipliğini Mehmet Sıtkı Aloğlu’nun yaptığı sabah kahvaltısına Gazeteci ve Yazarlar Cemiyeti Başkanı Celal Çiftçi, İlim Yayma Derneği Başkanı Cüneyt Altıparmak, Şairler ve Yazarlar Platformu, Medya Yazarlar Derneği Başkanı Abdulkadir İkbal, Yazarlardan Misbah Hicri, Kemalettin Uğuzlu, Mehmet Göncü, Fuat Rastgeldi, Gül San, M. Sıtkı Aloğlu, Mehmet Emin Kuş, Salih Bencik, Gül San… Gazetecilerden Aziz Budak ile Ömer Dodanlı, MÜSİAD Şube Başkanı Abdurrahman Yetkin katıldılar.

Keyifli ve verimli bir sohbet ortamında buluşan gazeteci ve yazarlara bir açıklama yapan Sıtkı Aloğlu, “Bu güzel insanlarla bir arada olmaktan büyük memnunluk duyuyorum. Bu toplantılarımızın periyodik olarak devam etmesini Kentimizin sorunlarını ve çözüm noktalarını konuşmaktan büyük mutluluk duydum. Buraya teşrif eden Şair-Yazar ve gazeteci arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” Dedi.

Şair ve Yazarlar Platformu olarak, Şair-Yazar ve gazetecilerle bir araya gelerek tanışma ve kaynaşma ortamının yaratıldığı toplantıda bir açıklama yapan İlim Yayma Derneği Başkanı Cüneyt Altıparmak, 1951’de kurulan İlim Derneği’nin 1953 yıllarında kamu yararı almış olduğunu ve şu anda derneğin Şanlıurfa ile beraber 155 şubesinin olduğunu açıkladı. Altıparmak, “Amacımız öğrencilerimizi barındırmak ve burs sağlamaktır. Büyüklerin fikirleri ile bu işi yürütmeye çalışıyoruz. Dedi.

MÜSİAD Şube başkanı Abdurrahman Yetkin ise Şanlıurfa’da STK- Kamu işbirliğinin çok önemli olduğunu açıklayarak, “Urfa’da yapılması gereken çok şey var. Ama, biz boş işlerle uğraşıyoruz. Toplum olarak bir araya gelmeliyiz, tartışmalıyız birbirimizin fikirlerinden istifade etmeliyiz. Dedi.

 

Şairler ve yazarlar Platformu’nun ağırladığı Gazeteci, Yazar ve Şairler güzel bir sohbetin ardından hatıra fotoğrafı çektirdiler.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

28 ŞUBAT’TA KALDIRILAN YUMRUK

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com