Advert
Advert
Advert

ŞAHİN’DEN ÖĞRENCİLERE ALTIN

İl Milli Eğitim Müdürü Hanifi Şahin ile Milli Eğitim Şube Müdürü Murat Süngü ile birlikte Özel Murat Lisesine giderek bayrak törenine katıldı.

ŞAHİN’DEN ÖĞRENCİLERE ALTIN
ŞAHİN’DEN ÖĞRENCİLERE ALTIN

Bayrak töreni öncesi öğrencilere yönelik bir konuşma yapan Milli Eğitim Müdürü Hanifi Şahin “öğrencilere
hedeflerinizi olabildiğince büyük tutmanızı ve bu yönde gayretinizi sürdürmenizi arzu ediyoruz. İyi şeyler muhakkak bedel ister, bu bedelin adı alın teridir, emektir, yorgunluktur. Bunlar olmadan başarı dediğimiz, sonuç dediğimiz kazanımlara, getirilere sahip olmak kolay değildir. Ben sizlerden en az günde yarım saat kitap okumanızı istiyorum. Büyük bir düşünür her gün yarım saat kitap okumanın gideremeyeceği can sıkıntısı olmadığı söylüyor. Eğer biz gelecek ile ilgili başarı istiyorsak bugünden çok çalışmamız gerekir dedi

 

Milli Eğitim Müdürü Hanifi Şahin’ i konuşmasının ardından 3 Aralık 2011 tarihinde Başkent Ankara’da gerçekleştirilen 19. Ulusal Bilim Olimpiyatlarında; Türkiye genelinde yarışmaya katılan 6456 öğrenci arasından Kimya dalında Taha Güven, İsmail Demiryorgan ve Hasan Doğan ile Biyoloji dalında ise Bahadır Ak isimli öğrencilere göstermiş oldukları başarıdan ötürü Milli Eğitim Müdürü Hanifi Şahin tarafından altınla ödüllendirildiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!