Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Sağlıklı Toplum İçin Şiddete Hayır!

Sağlıklı Toplum İçin Şiddete Hayır!

Şanlıurfa Elbirliği Derneği; "Sağlıklı Kadın sağlıklı annedir, sağlıklı toplum için şiddete hayır!" kampanyası başlatı.

Giriş Tarihi: 29 Haziran 2012 Cuma 11:51
Sağlıklı Toplum İçin Şiddete Hayır!
Şanlıurfa Elbirliği  Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği; "Sağlıklı Kadın sağlıklı annedir, sağlıklı toplum için şiddete hayır!" kampanyası ile kadına yönelik şiddete son verilmesi için kampanya başlattı.

Porjelerini bu akşamki programla hayata geçireceklerini ifade eden El Birliği Derneği Başkanı Handan Karataş; "Projesi kapsamında 10 cami 5 kahvede erkeklere yönelik düzenlenecek olan 15 bilgilendirme ve söyleşi programlarımızdan birincisi bu akşam saat: 21.00'de başlıyoruz.

Hayatı Harrani mah. Komiser Şakir cad. 1. Park yanı Dostlar Kıraathanesi adresinde gerçekleştirilecek. İl Sağlık Müdürlüğü, Müftülük ve Baro’dan gelecek olan 3 Uzman halkı bilgilendirecek.


İl genel meclisinden geçen ve İl Özel İdaresi bağlı olarak valilikle yürütülen projemizin 3 iştirakçisi bulunmakta. İl Sağlık Müdürlüğü, Müftülük ve Baro projemizde kurduğumuz komisyona ikişer temsilci vererek, kısa tanıtım filmimizin senaryosunun ve broşürün hazırlanması hazırlanmasında katkı sundular. Ayrıntılı bilgi için www.elbirligiurfa.org adresimizden alabilirsiniz ve tanıtım filmimizide seyredebilirsiniz" dedi..
www.balikligol.com
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvan'da, Kırsal Mahallelerin Sorunları Masaya Yatırıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com