Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık Sağlık Skandalı Bebeğin parmağını da kestiler!

Sağlık Skandalı Bebeğin parmağını da kestiler!

Giriş Tarihi: 17 Haziran 2011 Cuma 11:39
Sağlık Skandalı Bebeğin parmağını da kestiler!

Sağlıkta "Yok artık bu kadarı da olmaz" dedirten skandal bir olay Esmer ailesinin başına geldi. 10 Gün önce dünyaya gelen Zeynep Esmer’n "Göbek kordonu ile sağ ayak serçe parmağı" aynı anda kesildi.

Sağlık skandalı şöyle meydana geldi. Doğum sancılarıyla 06.06.2011 tarihinde özel bir hastaneye giden Esmer ailesinin normal doğumla sağlıklı bir kız çocukları dünyaya geldi. Ancak Esmer ailesinin sevinci kursağında kaldı. Çünkü; doğum esnasında çocuğun göbek kordonu ile birlikte sağ ayak serçe parmağı da kesilmişti.

 

Hastane ve doğum ekibinden şikayetçi olduklarını belirten Baba Hayati Yüksel; “Kızımın sağ serçe parmağını kestikleri ve bunu 5 gün kendilerinden sakladıklarını” iddia etti.

Baba Yüksel; “Bundan 10 gün önce doğum için eşimi özel bir hastaneye götürdüm. Normal doğumla Zeynep ismini verdiğimiz bir kızımız oldu. Doğumdan sonra sağ serçe parmağı sargılıydı. Sebebini sorduğumuzda “doğumdan kaynaklanan küçük bir problem” olduğunu söylediler. Olaydan 5 gün sonra sargıyı açınca acı gerçekle karşılaştık. Şimdi hem bunu yaptıkları için hem de bizden gizledikleri için şikâyetçiyiz” dedi.

Konu ile ilgili görüşmek istediğimiz hastane doktorunun il dışına çıktığını hastane çalışanlarından öğrendik.

Murat Çiftçi / GAPGündemi

 


SAĞLIK SKANDALI GAPGundemi

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com