Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Sağlık-Sen'den Yeni Dekan'a Ziyaret

Sağlık-Sen'den Yeni Dekan'a Ziyaret

Giriş Tarihi: 26 Ocak 2011 Çarşamba 20:28
Sağlık-Sen'den Yeni Dekan'a Ziyaret

 

Sağlık-Sen Şanlıurfa Şubesi Başkanı Mahmut ATÇI, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Üniversite Hastanesi Temsilcileri ile birlikte yeni göreve başlayan Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Tevfik SABUNCU’yu ve yardımcılarını makamlarında ziyaret ederek, yeni görevinin hayırlara vesile olması dileklerinde bulundular.

 

Memur-Sen ve Sağlık-Sen hakkında kısa bilgi veren ATÇI; ilimizde sağlıkta yaşanan sorunları ve sağlık çalışanlarının yaşadıkları sıkıntıları, ülkemizdeki Sağlıkta Dönüşüm Programının getirileri ve sendikaların sağlık politikaları üzerindeki etkilerini aktardı. Çalışanların huzur ortamında hizmet verebilmeleri için çalışma şartlarında ve kendilerine ödenen ek ödemelerde iyileştirmeler yapılması gerektiğine değinilerek bu konularda gerekli hassasiyeti kendilerinin göstereceğine inandığını söyledi. Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Uygulama Hastanesinin gerek personel ve öğretim üyelerinin eksikliği, gerek fiziki koşullarının yetersizliği ve gerekse donanım eksikliğine değinen Başkan ATÇI; bu eksikliklerin giderilmesinde ellerinden gelen tüm yardımları yapmaya hazır olduklarını ifade etti.

 

Ziyaretten memnun kaldıklarını söyleyen SABUNCU sendikaların ülkemizdeki gerekliliğine, Memur-Sen Konfederasyonu’nun sadece çalışanların haklarını savunmadaki duruşunu değil, ülkenin bazı hassas konularındaki duruşlarına da saygı duyduğunu ve benimsediğini ifade etti. Sorunların çözümünde çalışanların temsilcilerinin fikirlerini önemseyeceklerini ve bu konularda kendilerinin sürekli bilgi alışverişinde bulunacaklarını söyleyerek ziyaretten dolayı Sağlık-Sen Yönetim Kurulu Üyelerine ve temsilcilerine teşekkür etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Harran Üniversitesi Aşçıları Yeni Bir Ödül Aldılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com