Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık Sağlık-Sen'den Yeni Başhekim Yetişgin ‘e Ziyaret

Sağlık-Sen'den Yeni Başhekim Yetişgin ‘e Ziyaret

Giriş Tarihi: 19 Temmuz 2011 Salı 17:37
Sağlık-Sen'den Yeni Başhekim Yetişgin ‘e Ziyaret


Şanlıurfa Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası Yönetim Kurulu Üyeleri,  Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin eski başhekiminin Balıkesir’e atanmasından sonra yerine atanan yeni başhekim Uz. Dr.Abdülkadir Yetişgin ‘e ziyarette bulundu.
Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin bölge hastanesi olma sebebiyle Şanlıurfa ve sendikamız   için önemli  bir yeri olduğunu belirten Şube Başkanı ATÇI;  halkımızın sağlık hizmetlerinden en güzel  faydalanmalarının, çalışan personelin huzurlu  bir çalışma ortamının sağlanmasıyla olabileceğini söyledi. Sağlık-Sen’in yetkiyi aldığı günden bu yana sağlık ve sosyal çalışanları adına birçok kazanımları olduğu, 2011 yılı itibarı ile ülkemizde 135 bin üyeye, Şanlıurfa’da da 3200 üyeye sahip bir sivil toplum kuruluşu olduğu ve çalışanlar adına atılan her adımda sağlık-sen’in katkısının bulunduğunu belirten başkan, hükümetle ilk defa toplu sözleşme masasına oturacağımız ağustos ayında özelde 135 bin genelde 400 bin sağlık çalışanının haklarını en iyi şekilde savunacağını vurguladı. Sivil Toplum Kuruluşları’nın Türkiye’deki önemine değinen yönetim kurulu üyeleri yeni görevine atanan başhekim Yetişgin’e hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
Ziyaretten memnuniyetini dile getiren başhekim, çalışanlar için Sağlık-Sen’in sendikalar arasında önemli bir yerinin olduğunu,  Türkiye’de Sivil Toplum Kuruluşları’nın gerekli olduğunu ve sendikaların bir kurumdaki iş barışının sağlanması ve çalışanların verimliliği açısından çok önemli olduğunu söyleyerek, Başkan ATÇI ve ekibine çalışmalarında başarılar diledi.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Akılcı İlaç Kullanımı Semineri

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com