Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Sağlık-Sen'den İl Sağlık Müdürüne Ziyaret

Sağlık-Sen'den İl Sağlık Müdürüne Ziyaret

Şanlıurfa Şube Başkanı Mahmut ATÇI ve yönetim kurulu üyeleri Şanlıurfa İl Sağlık Müdürü Uz.Dr.Erdoğan DURAN’ı ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

Giriş Tarihi: 6 Şubat 2012 Pazartesi 15:41
Sağlık-Sen'den İl Sağlık Müdürüne Ziyaret
Mahmut ATÇI, aile hekimliğinde ve hastanelerde görev yapan sağlık çalışanlarının sorunları ve sendikal çalışmalarla ilgili bilgiler verdikten sonra, uzun süredir Şanlıurfa’da bulunan ve Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde başhekim yardımcılığı görevini başarılı bir şekilde yürüten yeni İl Sağlık Müdürü Erdoğan DURAN ‘a hayırlı olsun dileklerini aktardıktan sonra, hastanedeki başarılarınızı burada da devam ettireceğinizden eminiz şeklinde konuştu.

İl Sağlık Müdürü DURAN’da, Şanlıurfa Şube başkanına ve yöneticilerine, ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, sağlık hizmeti bir ekip hizmetidir. Tüm çalışanların bu hizmetin önemli bir parçası olduğunu, bu nedenle sağlık çalışanlarımızın çalışma koşullarının iyileştirilmesi, moral ve motivasyonlarının arttırılmasının sağlık hizmetinin kalitesini ve verimliliğini de artıracağını dile getirdi. Önümüzdeki aylarda tüm Türkiye’de yürürlüğe girecek olan Kamu Hastaneler Birliği yasası ile ilgili bilgi alışverişinde bulunan DURAN, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvan'da, Kırsal Mahallelerin Sorunları Masaya Yatırıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com