Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem SAĞLIK-SEN ÜYELERİ İFTARDA BULUŞTU

SAĞLIK-SEN ÜYELERİ İFTARDA BULUŞTU

Giriş Tarihi: 22 Temmuz 2014 Salı 01:41
SAĞLIK-SEN ÜYELERİ İFTARDA BULUŞTU

Sağlık-Sen Şanlıurfa Şube Başkanlığı tarafından sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarına ve ailelerine iftar programı düzenlendi. Yaklaşık 1200 kişinin katıldığı programa Şanlıurfa Akparti Milletvekili Mahmut KAÇAR, Sağlık-Sen Genel Başkan Yardımcılarından Mutlu KAYA ve Abdülaziz ASLAN, birçok kurum amiri ve hastane yöneticilerinin yanı sıra Memur-Sen’e bağlı diğer sendikaların başkanları da hazır bulundu.

Açılış konuşmasını yapan Şube Başkanı M.Zeki ADEMOĞLU; Sağlık-Sen’in bugüne kadar elde ettiği kazanımlarından bahsederek, katılım sağlayan tüm üyelere teşekkür etti. Başkan ADEMOĞLU konuşmasında;
 
‘’Biz sağlık çalışanlarının görevi kutsaldır. Bizler Allah'ın hasta kullarına şifa veren şafi isminin yeryüzünde tecelli etmesine vesile oluyoruz. Sağlıktaki büyük dönüşümün, büyük memnuniyetin mimarları biz sağlık çalışanlarıyız. Ancak sağlık çalışanları böyle önemli görevi başarırken ne yazık ki hak ettiği ücreti alamadığı gibi hasta ve yakınlarınca şiddete maruz kalmakta, ciddi olmayan anlamsız suçlamalarla ifadeleri alınarak motivasyonları bozulmaktadır. Sağlık çalışanı sayımız Avrupa ortalamasının 5'te biri iken onlardan daha kaliteli hizmet verdiğimize inanıyoruz. Sağlık ve Sosyal Hizmet çalışanlarının kıymetini yetkililerimiz ve bazı vatandaşlarımız bilmese de biz her platformda dile getireceğiz. Bizler bütün sağlık çalışanlarının yanında olmayı onların dertleri ile dertlenmeyi kendimize ilke edindik.’’ dedi.

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili ve Sağlık-Sen Eski Genel Başkanı Mahmut KAÇAR ise yaptığı konuşmada "Sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarını böyle birlik beraberlik içinde görmekten çok memnun olduğunu, bu birlikteliği sağlayan Sağlık-Sen Şanlıurfa Şubesine teşekkür ederek, tüm misafirlerin Ramazan ayını ve Ramazan bayramını tebrik etti. Son dönemde Suriye, Filistin ve diğer İslam ülkelerinde yaşanan katliamlara değinen KAÇAR, yaşanan olayları sert bir dille eleştirerek üzüntülerini dile getirdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

MÜSLÜMAN’IN VE ÜMMETİN GÜVENLİĞİ (1)

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com