Advert
Advert
Advert

Sağlık-Sen seçimlerinde başkanlık yarışı kızışıyor

Bir yıl sonra yapılacak Sağlık-Sen Urfa seçimlerinde uzun bir süredir bu görevi yapan Eyyübiye Devlet Hastanesi Başhekimi ve Sağlık-Sen Urfa Şube Başkanı Faruk Günak’a rakip çıktı. Mehmet Akif İnan Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Op. Dr. İbrahim Halil Hüdaverdi Keşküş'un adaylık konusunda ciddi olduğu ve kesin olarak da aday olacağı konuşuluyor.

Sağlık-Sen seçimlerinde başkanlık yarışı kızışıyor
Sağlık-Sen seçimlerinde başkanlık yarışı kızışıyor admin

2014 yılında yapılan ve iki liste halinde gidilen seçimde Abdulkadir Yabir ve Faruk Günak’ın hazırlamış olduğu iki liste yarışmıştı. Oy kullanan 160 kişiden 94’ünün oyunu alan Faruk Günak, Sağlık Sen’in yeni başkanı olmuştu. 2014’ten bu yana Sağlık-Sen Şanlıurfa Şubesi Başkanı Faruk Günak bir yandan da Şanlıurfa Eyyübiye Devlet Hastanesi’nin başhekimlik görevini de yürütüyor.

GEÇEN YIL HASTANEYE BAŞHEKİM OLARAK ATANDI

Geçtiğimiz yıl hizmete giren Eyyübiye Devlet Hastanesi’nin başhekimi geçen yıl değişmişti. Daha önce kurucu başhekim olarak atanan Faruk Günak’ın yerine daha sonra Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesinde 3 buçuk yıl idarecilik yapan Uz.Dr. Abdulkadir Yetişgin atanmıştı. Son olarak hastaneye yeniden Faruk Günak’ın başhekim olarak atanmıştı.

KEŞKÜŞ ADAY OLUYOR…

1 yıl sonra yapılacak Sağlık-Sen Urfa Şube Başkanlığı için Eyyübiye Devlet Hastanesi Başhekimi Faruk Günak’ın yanı sıra bazı isimlerin aday olacağı ve hatta seçime 1 yıl olmasına rağmen şimdiden seçim çalışmalarına başladığı öğrenildi. Aday olacak isimler arasında şüphesiz ön plana çıkan Mehmet Akif İnan Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Op. Dr. İbrahim Halil Hüdaverdi Keşküş…Keşküş’ün adaylık konusunda ciddi olduğu ve kesin olarak da aday olacağı konuşulanlar arasında…

BAŞKA İSİMLERDE OLABİLİR…

Mehmet Akif İnan Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Op. Dr. İbrahim Halil Hüdaverdi’nin yanı sıra Şube Başkanlığı için farklı isimlerinde aday olacağı öğrenildi. Ancak şu da bilinen bir gerçek ki kaç aday olursa olsun Sağlık-Sen Şanlıurfa Şube Başkanlığı için yarışta sadece Günak ve Keşküş’ün ön plana çıkacağı herkesçe biliniyor.
(Ruhaajans)

urfa Sağlık-Sen seçimleri Sağlık-Sen seçimleri Faruk Günak Halil Hüdaverdi Keşküş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle