Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık Sağlık-Sen İl ve ilçe ziyaretlerine başladı

Sağlık-Sen İl ve ilçe ziyaretlerine başladı

Giriş Tarihi: 7 Aralık 2010 Salı 19:22
Sağlık-Sen İl ve ilçe ziyaretlerine başladı

17 Ekim 2010 tarihinde 4.olağan kongreyle güven tazeleyen Sağlık-Sen Şanlıurfa Şube Başkanı Mahmut ATÇI ve yeni yönetim kurulu üyeleri il ve ilçelerdeki üye ziyaretlerine başladı. Şanlıurfa’nın Siverek, Harran, Akçakale, Ceylanpınar, Suruç, Bozova ve Hilvan ilçeleri ile birlikte merkez sağlık ocakları ve hastanelerini Mahmut ATÇI başkanlığında ziyaret eden yönetim kurulu üyeleri; sendika ilçe temsilcileri, işyeri temsilcileri, hastane başhekimleri, sağlık grup başkanları ve üyelerle görüşerek bilgilendirme toplantılarını gerçekleştirdiler.     Görüşmelerde Sağlık çalışanlarının sorunlarını dinleyerek çözüm konusunda karşılıklı fikir teatisinde bulunan şube yönetimi 13 Aralık 2010’da tüm ülkemizde uygulanacak olan Aile Hekimliği konusunda bilgilendirmelerde bulundular.

Şube Başkanı ATÇI ziyaretlerinde ’’ 15 Mayıs 2009 tarihi itibariyle Türkiye’nin ve Şanlıurfa’nın sağlık kolundaki tek yetkili sendikası olduklarını, bu güne kadar sağlık çalışanlarının gerek özlük hakları, gerek mali hakları ve gerek sosyal haklarıyla ilgili birçok kazanımlarının olduğunu; bu çalışmaların aynı hızla devam etmesi için bütün sağlık çalışanlarının desteklerini esirgememeleri gerektiğini ve sendikanın bu günkü gücünü siz değerli üyelerimizden aldığını söyledi.

Sağlık çalışanlarının sorunlarına daha fazla zaman ayırmak için 15 Kasım itibari ile kamu görevinden ücretsiz izine ayrıldığını ve ziyaret edilmeyen yerlere bir an önce gideceklerini ifade eden şube başkanı bu tür ziyaretlerin artık ayda bir tekrarlanacağını ve bütün üyelere ulaşılacağını bildirdi.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfalılar sosyal medya üzerinden kampanya başlattılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com