Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık Sağlık Müdürlüğü basını yanlış yönlendirince!...

Sağlık Müdürlüğü basını yanlış yönlendirince!...

Şanlıurfa Valiliği ile Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğünün ters düşmesi nedeniyle Sağlık Bakan Yardımcısı Agah Kafkas'ın düzenledeği toplantıyı basın mensupları takip edemedi.

Giriş Tarihi: 29 Nisan 2013 Pazartesi 10:24
Sağlık Müdürlüğü basını yanlış yönlendirince!...

Şanlıurfa Valiliği tarafından Cumartesi günü basına geçen bilgi notunda Sağlık Bakan Yardımcısı Agah Kafkas'ın Pazar günü Sağlık Müdürlüğünde saat 9:00'da basın toplantısı düzeleyeceğini bildirdi.

 

Ancak gece aynı günün yarısı Sağlık Müdürlüğü tarafından "Sağlık Bakan Yardımcısı Agah KAFKAS 28.04.2013 pazar sabahı 11:30 da bütün basına İl Sağlık Müdürlüğü Toplantı Salonunda  basın açıklaması olacaktır" diye bilgi notu geçildi.

 

Çalışma ve Sosyal Güvenllik Bakanı Faruk Çelik'in saat:10:30 itibarı ile Şanlıurfa'ya gelişinden dolayı programlar çakıştı. Ancak daha sonra basın açıklaması saat: 90:00'da yapılınca basın mensupları ters köşeye yatırıldı.

Bu nedenle Sağlık Bakan Yardımcısı Agah Kafkas'ın açıklamalarını Sağlık Müdürlüğünün gönderdiği bülten ile değerlendirebildik.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com