Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Sağlık İçin Hijyen Toplantısı‏

Sağlık İçin Hijyen Toplantısı‏

Giriş Tarihi: 12 Kasım 2010 Cuma 19:34
Sağlık İçin Hijyen Toplantısı‏

Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, Sağlık İçin Hijyen; Hijyen İçin Eğitim Projesi kapsamında “Evinizin Mutfağı Bayrak Ödülü” alan işletme temsilcileriyle bir araya geldi.

     Çardaklı Köşk Konukevi’nde düzenlenen toplantıda hijyen konusu tekrar tartışılırken, bayrak ödülüne sahip işletmelerin son durumu değerlendirildi. Toplantıda ayrıca ödüllendirme öncesinde ve sonrasında göz önünde tutulan kriterler yeniden gözden geçirildi.

    Şanlıurfa Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü Sosyal Araştırma Planlama Koordinasyon (APK) birimi tarafından yürütülen Sağlık İçin Hijyen, Hijyen İçin Eğitim projesi kapsamında Evinizin Mutfağı bayrak ödülü verilen 6 işletme sahibi ve temsilcisiyle bir araya gelen Belediye Başkanı Fakıbaba, katılımcılarla fikir alışverişinde bulundu.

   Evinizin Mutfağı Bayrak Ödülü”ne sahip işletmelerde görevli personellere yönelik hizmet içi eğitim seminerlerine ağırlık verdiklerini belirten Belediye Başkanı Fakıbaba, düzenlenen toplantıda işletme sahiplerinin dilek ve temennilerini dinledi.

   Sağlık İçin Hijyen Hijyen İçin Eğitim projesi kapsamında gıda sektöründe hizmet veren işletmelere Mutfak ve Gıda Hijyeni konularında belirli periyotlarda eğitim seminerleri düzenleyen Şanlıurfa Belediyesi, şuana kadar gerçekleştirilen denetimler sonunda hijyen kriterlerine uygun 6 işletmeye Evinizin Mutfağı bayrak ödülünü verdi.

   Öngörülen şartlara ve hijyen kurallarına uyan işletmelere yönelik ödüllendirme çalışmalarının devam edeceğini kaydeden Şanlıurfa Belediye Başkanı Fakıbaba, Evinizin Mutfağı bayrak ödülüne sahip olan işletmelerde, halkın gönül rahatlığıyla gidip yemek yiyebileceklerini ifade etti.

   Dedecan Ocakbaşı, Sporyum Ocakbaşı, Gülhan Et Lokantası, Çardaklı Köşk, Çulçuoğlu Baklava&Restoran ve Koç Kasabından birer temsilcinin katıldığı toplantıya Başkan Fakıbaba’nın yanı sıra Başkan Yardımcısı M.Fevzi Yücetepe, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Mehmet Kapaklı, “Sağlık İçin Hijyen, Hijyen İçin Eğitim” Projesi Koordinatörü Yasemin Savaş ve Proje Yürütücüsü Veteriner Hekim Gülşen Topuz Şener katıldı.

www.balikligol.com

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Müdür Veysel Tipioğlu çağrıya sessiz kalmadı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com