Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık Sağlık hizmetlerinden herkesin yararlanması önemlidir

Sağlık hizmetlerinden herkesin yararlanması önemlidir

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Akyürek’ in 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınlayarak sağlık çalışanlarının bayramını kutladı.

Giriş Tarihi: 14 Mart 2012 Çarşamba 21:45
Sağlık hizmetlerinden herkesin yararlanması önemlidir
Akyürek, yayınladığı mesajda, “Önce insan anlayışının benimsendiği günümüzde, herkesin kaliteli sağlık hizmetlerinden yararlanması büyük önem taşımaktadır. Sağlık çalışanlarının birikimleri ve eğitimleriyle insanları daha uzun ve daha iyi koşullarda yaşatmak, sağlık sorunlarını gidermek için gösterdikleri çabaları takdirle karşılıyoruz” dedi.

Sağlığımızı korumak adına gösterilen çabayı sarf eden hekimlerin görevinin ne kadar kutsal olduğunu bildiklerini ifade eden Akyürek, şöyle devam etti: “Sağlıkta Dönüşüm Programı'nın, hastanelerin tek çatı altında toplanması, ilaç erişimi ve fiyatlarında yapılan yeni düzenlemeler, çalışanların ücret ve çalışma koşullarındaki iyileştirmeler, hekim ve çalışanların sayısındaki artışın sağlanması AK Parti Hükümetimizin icraatlarının başarısının bir göstergesidir. Hekimlik mesleği önemini hiçbir zaman kaybetmemiş, kutsal bir meslek olarak kabul görmüştür. Hekimlerimizin ve tüm sağlık çalışanlarımızın bu hizmet kervanında özveri ve inançla meslek onuruna yakışır bir şekilde hizmet üretmeye devam edeceklerine inancım sonsuzdur.”Milletvekili Akyürek, hekimlerin hem ulusal, hem de uluslararası düzeyde elde ettiği başarılar ve yaptıkları çalışmalar, ülkemiz için bir kıvanç kaynağı olduğunu aktararak şunları söyledi: “Bu çalışmalar, çağdaşlıklarıyla boy ölçüşen bir neslin müjdecisi olarak bizlere ümit vermektedir. Tıp camiasının her neferi hiç durmadan şevkle bu ülke insanına hizmet etmeye devam etmektedirler. İnsanların yaşam koşullarını en üst seviyeye taşımak için fedakârlıkta bulunan, en kötü zamanlarımızda yanımızda olup manevi destekte bulunan tüm Tıp çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı'nı en içten dileklerimle kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum."
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfalılar sosyal medya üzerinden kampanya başlattılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com