Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Sağlık Hizmetleri MYO Bahar Dönemi Değerlendirme Toplantısı

Sağlık Hizmetleri MYO Bahar Dönemi Değerlendirme Toplantısı

Harran Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu toplantı salonunda akademik ve idari tüp personelin katılımıyla 2015-2016 eğitim- öğretim yıl sonu değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Giriş Tarihi: 2 Haziran 2016 Perşembe 15:55
Sağlık Hizmetleri MYO Bahar Dönemi Değerlendirme Toplantısı

 

Toplantıya başkanlık eden Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. Hasan AKAN yaptığı değerlendirme sunumunda; bir yıl içerisinde gerçekleştirilen eğitim –öğretimin yanında geçekleştirilen akademik ve kültürel faaliyetleri özetledi. Yapılan faaliyetlerin Yüksekokulumuz, Üniversitemiz ve bulunduğumuz şehrimize, kendimize, öğrencilerimize ve yöre halkına katkılarını aktardı.

Yapılan tanıtım programıyla okulumuzun halk tarafından tanınmasına katkı sağlarken, yapılan I. Ulusal Podoloji Sempozyumu ve Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürler Çalıştayı ile Yüksekokulumuz, Üniversitemiz ve Şanlıurfa şehrimizin kazanımları aktardı. On beş gün arayla gerçekleştirilen bu faaliyetlerle çok sayıda Akademisyen katılımcı bilimsel çalışmalarını paylaşırken, Üniversitemizi, okulumuzu, bizleri ve Urfamızın hem tarihi turistik yerlerini gördüler hem de insanlarıyla tanışmış olduklarını aktardı.

Mevcut on programla eğitim-öğretimin devam ettiğini, önümüzdeki dönem için YÖK’ten onaylanmış iki programa 30’ar öğrenci alındığının bilgisi verildiği. Üç programın başvurusunun Üniversite senetosundan geçtiği işlemler tamamlandığında bu programlara da öğrenci alımı yapılacağını belirtti.

Yüksekokulumuz dönem içinde (Mart 2016) bina taşımı gerçekleşti. Üniversite yönetiminin katkılarıyla kısa sürede tadil tamirat işleri gerçekleştirildi. 15 günlük kısa sürede de yerleşme tamamlandı. Derslikler ders yapılır hale getirildi. Laboratuarlar oluşturulmaya çalışıldı. Yerleştirilme sonrası Rektör Prof. Dr. Ramazan Taşaltın ve Daire Başkanları Okulumuzu ziyareti gerçekleşti.

Yüksekokulumuz yönetimi paydaş kurum ve kuruluşlar ile karşılıklı ziyaretleşmelerle gerçekleştirerek karşılıklı bilgi paylaşımları ve işbirliği yapama kararları alındığını aktardı.

Yüksekokulumuzda 25 akademisyen ve 9 idari personelle işlerin yürütülmeye çalışıldığını söyledi. Ekip çalışmasıyla işlerin yürütüldüğü dolayısıyla huzurlu verimli bir çalışma ortamında bulunmaktan memnuniyetini ifade etti.

Toplantı sonunda Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. Hasan AKAN; Akademik ve idari personel gayretli ve uyumlu çalışmalarından dolayı hazırlanan teşekkür belgeleri büyük mutlukla takdim edildi. Ayrıca daha önce yaptığı proje ile Genç Bilim Kadını Ödülü' ne layık görülen Yüksekokulu Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Ayşegül KUTLUAY BAYTAK, a bir plaket takdim edildi. I. Ulusal Podoloji Sempozyumunun düzenlenmesinde büyük emeği geçen Öğr. Gör. M. Şerif KİRİŞÇİ’ ye ayrıca plaket verildi.

Bu süreçte gayretleri ve öz verili çalışmalarıyla Yüksekokulumuzu kısa sürede çok farklı yönleriyle gelişmesine katkıları olan; Yüksekokulumuz Müdürü Prof. Dr. Hasan AKAN’a hazırlanan plaket ve Yüksekokul çalışanlarının imzaladığı teşekkür belgesinin takdimiyle toplantı coşkulu ve geleceğe ümit verici temennilerle toplantı sonlandırıldı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Harran Üniversitesi Aşçıları Yeni Bir Ödül Aldılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com