Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Yenişehir Kampüsüne Taşındı

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Yenişehir Kampüsüne Taşındı

Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Taşaltın, İpekyolu bulvarında eğitim gördükleri eski okul binasından Yenişehir kampüsünde yeni yerine taşınan Sağlık Hizmetleri Yüksekokulunu ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 13 Nisan 2016 Çarşamba 12:26
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Yenişehir Kampüsüne Taşındı

 

Üniversite Genel Sekreteri Abdulhalim Dündar, İdari ve Mali İşler Daire Başkanı Mehmet Yılmaz, Yapı İşler Daire başkanı Mehmet Çeçe ve başkanlıklarda çalışan görevli personelle beraber Sağlık Hizmetleri Yüksekokulunu ziyaret eden Rektör Prof Dr. Taşaltın’ı Yüksekokul Müdürü, yönetim ekibi ve öğretim elemanları karşıladı. Yüksekokul binası gezildi. Daha sonra toplantı salonuna geçildi.
Sağlık Hizmetleri Yüksekokulunu Müdürü Prof. Dr. Hasan Akan Yüksekokul hakkında kısa bir bilgilendirme sunumu yaptı.
Mevcut programlar, yeni öğrenci alacak programlar hakkında bilgi veren Prof. Dr. Akan, “Eğitim ve öğretim kalitesinin arttırılması ve fiziki alanın iyileştirilmesiyle beraber öğrenci sayımız gün geçtikçe artıyor. Yüksekokul olarak; Eğitim-öğretim faaliyetleri yanında bilimsel Sempozyum ve kültürel Seminer, konferans, gezi ve yarışmalar etkinliklerini de yürütüyoruz” dedi.
Sağlık Hizmetleri Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Hasan Akan, başta Rektör Prof. Dr. Ramazan Taşaltın olmak üzere, idari ekibe yüksekokulun kısa sürede taşınmasında yaptıkları katkıdan dolayı birer plaket takdim etti.
Daha sonra çekilen hatıra fotoğrafıyla program sona erdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvan MYO’da Eğitim ve Motivasyon Konulu Konferans

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com