Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık Sağlık Çalışanları Bir Arada Eğlenecekler

Sağlık Çalışanları Bir Arada Eğlenecekler

Doktorlar, eczacılar, diş hekimleri ve aileleri bu cumartesi stress atacak ve eğlenecekler.

Giriş Tarihi: 21 Mart 2013 Perşembe 16:00
Sağlık Çalışanları Bir Arada Eğlenecekler

Grup bilmem ne adlı ekibi Şanlıurfa'ya getirerek sağlık çalışanlarına eğlenceli bir gece geçirmeyi planlayan Şanlıurfa Tabipler Odası, Şanlıurfa Diş Hekimleri Odası ve Eczacılar Odası ile GUSAF (Güneydoğu Uluslararası Sağlık Çalışanları Federasyonu) bünyesinde faaliyet gösteren SADER (Sağlık Mensupları Derneği) ortaklaşa bir etkinlik düzenlemeye karar verdiler.

Konu ile ilgili bilgi aldığımız GUSAF Federasyonu üyesi SADER Yön. Kur. BŞK. Ömer Faruk Baysal: "Sağlık çalışanları hep stres altında çalışıyor. Bizim amacımız onları biraz olsun gülümsetebilmek, onlara ve ailelerine güzel bir gece yaşatmak." dedi.

Ömer Faruk Baysal: " Bu geceye tüm diş hekimleri, doktorlar ve eczacılar, aileleriyle beraber davetlidir. Onlara basın aracılığıyla bunu ifade etmek isterim." dedi.

Etkinliğin tamamen ücretsiz ve ailelere açık olduğunu belirten Baysal: " Biz bu etkinliğimizle tüm sağlık çalışanlarına güzel bir gece yaşatmak istiyoruz." dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Harran Tıp'ın başhekimi değişti

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com