Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Sağlık Bilimleri, Eğitimde Fakülte Olarak İlk Startını Verdi

Sağlık Bilimleri, Eğitimde Fakülte Olarak İlk Startını Verdi

Geçtiğimiz yıla kadar Sağlık Yüksekokulu adıyla eğitim veren ve bu yıl itibariyle fakülte olarak eğitim-öğretime yeni ismiyle devam edecek olan Sağlık Bilimleri Fakültesi açılış töreni yapıldı.

Giriş Tarihi: 30 Eylül 2016 Cuma 17:42
Sağlık Bilimleri, Eğitimde Fakülte Olarak İlk Startını VerdiOsmanbey Yerleşkesi Fen-Edebiyat Fakültesi salonunda gerçekleşen açılış törenine Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Taşaltın, Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zehra Yılmaz, öğretim elemanları ve öğrenciler katıldı.
Törende bir konuşma yapan Rektör Prof. Dr. Ramazan Taşaltın; “ Değerli genç arkadaşlarım, aileniz sizi buraya vatana faydalı bireyler olarak yetişmeniz için gönderiyor. Yönetim olarak, hocalar olarak sizleri tam donanımlı olmanız için çaba sarf ediyoruz. Sizler de kendi üzerinize düşeni yapınız. İyi bir öğrenci olun. Başkalarının sözleri ile kendinizi yönlendirmeyin. Ülkemiz için yanlış olabilecek hareket ve davranışlarda kendi iradenizle uzak durun. En iyi şekilde mesleğinizi yapın” dedi.
Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zehra Yılmaz; “Üniversite olarak öğrencilerimize geniş imkânlar sunuyoruz. Onların rahat bir ortamda eğitimlerini sürdürmelerini sağlıyoruz. Eğer yurtta veya kaldığınız yerlerde ders çalışmakta zorlanıyorsanız kütüphanemizde gelip eksiklerinizi telafi edebilirsiniz. Her türlü basılı veya dijital veriye ulaşma imkânını sizlere sunuyoruz. Bir sorunla karşılaştığınızda bizler size yardımcı olmak için elimizden geleni yapmaya hazırız” dedi.
Açılış töreni bölümü ilk sıralarda kazanan öğrencilere plaket takdimi, müzik dinletisi ve kokteylle son buldu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvan MYO’da Eğitim ve Motivasyon Konulu Konferans

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com