Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Sadık Yetim'den Belediye personeline iletişim eğitimi

Sadık Yetim'den Belediye personeline iletişim eğitimi

Şanlıurfa Belediyesi İnsan Kaynakları Eğitim Müdürlüğü, Yıllık Etkim Planı kapsamında belediye personeline Halkla İlişkiler Eğitimi düzenledi.

Giriş Tarihi: 30 Eylül 2013 Pazartesi 11:40
Sadık Yetim'den Belediye personeline iletişim eğitimi

Şair Nabi Kültür Merkezinde gerçekleşen eğitim seminerine konuşmacı olarak Halkla İlişkiler Uzmanı Dr. Sadık Yetim katıldı. Personellere Etkili iletişim, Beden dili gibi konuları anlatan Dr. Sadık Yetim ’’Kurum içi iletişim personelin çalışma şevkini etkilemektedir. Çalışanlar arasında iletişimi iyi kurarsak verimliliği de arttırmış oluruz. En etkili iletişim kurum içinde karşılıklı sevgi ve saygıyı kurmaktan geçer. Çalışanın memnuniyeti, çalışanlar arasında ön yargıların kaldırılması ve iç iletişimin iyi kurulmasıyla mümkündür’’dedi.

Yaklaşık 300 belediye çalışanın katıldığı etkili iletişim seminerine daha çok Şanlıurfa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Beyaz Masa Çalışanları, Mali Hizmetler Müdürlüğü çalışanları ve diğer birimlerde çalışan personeller katıldı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Emniyeti kaçakçılara geçit vermiyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com