Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Sadık Sade; Bu seçimler çok önemli

Sadık Sade; Bu seçimler çok önemli

Giriş Tarihi: 25 Şubat 2011 Cuma 13:17
Sadık Sade; Bu seçimler çok önemli

AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez ve Yönetim Kurulu Üyeleri bir heyet halinde TÜMSİAD (Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği)’a iadeyi ziyarette bulundular. İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez, Başkan yardımcıları İsa Kızıldemir, Emin Demirkol, Mehmet Büyükfırat, Mustafa Yavuz ve  İl Yönetiminden Zeki Kurt’tan oluşan heyet, TÜMSİAD Başkanı Mehmet Sadık Sade’yi ziyaret ettiler.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren TÜMSİAD Başkanı Mehmet Sadık Sade; “AK Parti İl Başkanlığına seçilen Yusuf bey sevdiğimiz ve takdir ettiğimiz bir kardeşimizdir. Yönetim Kurulu arkadaşlarla bizleri ziyaret ettiler. AK Parti her zaman Sivil Toplum Kuruluşlarına önem veriyor. AK Parti İl Başkanı ve yönetim kurulunun bugün bizleri ziyaret etmesi bunun bir göstergesidir. Ben ve yönetim kurulu arkadaşlarımız adına teşekkür ediyorum ” dedi. 12 Haziran 2011 tarihinde yapılacak olan Milletvekili genel seçimlerinin önemine dikkat çeken TÜMSİAD Başkanı Mehmet Sadık Sade; “İstikrar için bu seçimler çok önemlidir. AK Parti ekonomik olarak çok sağlam bir yapı oluşturdu. Bunun için yeniden AK Partinin güçlü bir şekilde iktidara gelmesi ülkemiz için çok önemlidir” dedi.

 

AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez ise çağdaş demokrasi için STK’ların önemli bir konumu olduğunu belirterek; “Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaret çerçevesinde bugün TÜMSİAD Başkanı Mehmet Sadık Sade ve arkadaşlarını ziyaret ettik. Parti olarak kurulduğumuzdan beri STK’lara önem verdik. Bundan sonra da önem vermeye devam edeceğiz. Birlikte ülkemiz adına güzel işler yapmak istiyoruz. Biliyorsunuz Mehmet Sadık Sade aynı zamanda Şanlıurfa belediye meclis üyemizdir. Kendilerine çalışmalarında başarılar diliyoruz” dedi.

Bir süre Şanlıurfa’nın sorunları ve sanayicinin durumunu görüştükten sonra, günün anısına TÜMSİAD başkanı Mehmet Sadık Sade TÜMSİAD dergisinin ve çalışmalarının olduğu bir paketi AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez’e hediye etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Ak Partili Gençlerden Vali Tuna’ya Ziyaret

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com