Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat SADAKATAŞI ve WEFA Fakirleri Sevindirdi

SADAKATAŞI ve WEFA Fakirleri Sevindirdi

Sadakataşı Derneği ve Wefa Uluslararası İnsani Yardım Organizasyonunun ortaklaşa gönderdiği 100 Ramazan kumanyası (gıda kolisi) Fakirlere ve Yetimlere dağıtıldı.

Giriş Tarihi: 8 Ağustos 2012 Çarşamba 11:11
SADAKATAŞI ve WEFA Fakirleri Sevindirdi

Şanlıurfa İnsani Yardım Derneği Başkanı Behçet ATİLA konu ile ilgili yaptığı açıklamada şunları kaydetti; Sadakataşı Derneği ve Wefa Uluslararası İnsani Yardım Organizasyonunun ortaklaşa gönderdiği 100 Ramazan kumanyasını (gıda kolisini) gönüllü arkadaşlarımız daha önceden tespit ettiğimiz yetim ve fakir ailelerimize evlerine götürmek suretiyle dağıttı. Fakir ve muhtaçların bir tebessümü her şeye bedeldir. Fakir ve yetim çocukların, ailelerin azıcık da olsa yüzünün güldüğünü görmek insanı mutlu ediyor.

Sadakataşı Derneği de Wefa Uluslar İnsani Yardım Organizasyonu da geçen sene de Urfa’daki Fakir ve Yetim ailelerimize yardım etmişti. Bu mübarek Ramazanı şerifte fakir ve yetimlerimize bu yardımı gönderen bu derneklerimize teşekkür ederiz. Allah kendilerinden razı olsun, çalışmalarını bereketlendirsin. Dağıtımda emeği geçen kardeşlerimizin de Allah hayırlarını kabul etsin.” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com