Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset SAADET'İN GENÇLİK BULUŞMASI URFA'DA GERÇEKLEŞTİ

SAADET'İN GENÇLİK BULUŞMASI URFA'DA GERÇEKLEŞTİ

Saadet Partisi Şanlıurfa il gençlik kolları tarafından organize edilen Gençlik Buluşmasına çok sayıda genç ve sivil toplum kuruluşları başkanları ile temsilcileri katılımı ile gerçekleştirildi.

Giriş Tarihi: 15 Şubat 2016 Pazartesi 08:12
SAADET'İN GENÇLİK BULUŞMASI URFA'DA GERÇEKLEŞTİ


 Bir otelin (kilim oteli) Lokantasında kahvaltılı olarak gerçekleşen programda Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Şanlıurfa şube başkanı Fevzi Çelik, Şuurlu Öğretmenler Derneği (ÖĞDER) Şanlıurfa Şube Başkanı Yunus Yeğin ve Saadet Partisi il müfettişi Halil Yiğit birer konuşma yaparak gençliğin önemini sorumluluklarını ve dava içerisinde gençliğin pozitif yönde aksiyon geliştirmesinin önemini anlattı.
Konuşmacılardan AGD il başkanı Çelik konuşmasında özelde gençliğin genelde hepimizin üslubunun yumuşak olması gerektiğini vurguladı. Özellikle sosyal medya üzerinde yapılan paylaşımlar konusuna değinen Çelik gençliğin bu tip alanlarda seviyeyi aşan ve aşağılayıcı üslup kullandığını bu üslubun İslam ile bağdaşmadığını ve İslami gençliğin her şeyden önce Ahlak ve Maneviyatı ön planda tutması gerektiğini vurguladı.
Saadet Partisi il gençlik kolları başkanı Kasım Şaşkın yaptığı konuşmada amaçlarının genç nesiller ile davaya emek vermiş öncü olmuş ağabeylerimiz ile gençlik arasında köprü oluşturmak, gençlerin onların tecrübelerinden istifade etmesini sağlamak ve kaynaşmayı sağlamak olduğunu aktardı.
Kasım Şaşkın davete icabet eden bütün konuklara teşekkür ettiklerini bizi kırmayıp Pazar sabahı buraya kadar teşrif ettikleri için bütün arkadaşlarımdan Allah razı olsun dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

EVET İçin Kapı Kapı Dolaşıyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com