Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat "Rüyam şiirim"dir şiir kitabı çıktı

"Rüyam şiirim"dir şiir kitabı çıktı

Sitemizin yazarı ve Haber Müdürü Şair Mehmet Emin Kuş’un ilk şiir kitabı “Rüyam şiirimdir” çıktı.

Giriş Tarihi: 21 Mart 2013 Perşembe 16:23Yaklaşık olarak 5 yıldır ara ara yazdığı şiirlerden oluşan Mehmet Emin Kuş’un “Rüyam şiirimdir” kitabı toplamda 97 şiirden oluşuyor.
Şiirin aşk olduğunu söyleyen Kuş; “Acaba şiir olmasaydı aşk olur muydu? Yâda tam tersini düşünelim, aşk olmasaydı şiir yazılabilir miydi? Ben şahsen bu iki önemli olgu arasında ciddi bir bağ olduğunu düşünüyorum. Şiir ve aşk, insanoğlunu hep meşgul eden, bazen güldüren, sevindiren bazen üzen, düşündüren hüzünlendiren... Kişiyi diyardan diyara götüren, duygulandıran bu iki uğraş, inkâr edilemez gerçek… Şiir ve Aşk” diyor.
Kitabı; “Yazmak, insanın kendisini ifade edebilmesinin en asil yoludur. Çünkü hayata mührünü vurmaktır birazcıkta. Duyarlılığınızın ispatıdır dış dünyaya karşı içinizden gelenlerle. Ve dışavurumdur aynı zamanda şiir dizebilmek kendi çapınızda…” diye takdim ediyor Eğitimci Şair Ali Tutluoğlu.
Şu an seçkin kitapçılarda bulabileceğiniz “Rüyam şiirimdir” şiir kitabı yakında tüm kitapçılarda olacak.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa Valiliği harekete geçti

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com