Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Rüya Şehirde Bir Gün “Tellal” Filmin Galası Şanlıurfa’da

Rüya Şehirde Bir Gün “Tellal” Filmin Galası Şanlıurfa’da

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın katkılarıyla Şanlıurfalı Şair-Yazar Mehmet Atilla Maraş’ın Senaryosunu yazdığı ve yapımcılığını üstlendiği, Murat Derman’ın yönettiği “Rüya Şehirde Bir Gün TELLAL” Filminin Galası 13 Nisan 2012 Cuma Günü Saat 15-17 saatleri arasında Urfa City AVM sinema salonunda yapılacaktır.

Giriş Tarihi: 12 Nisan 2012 Perşembe 10:04
Rüya Şehirde Bir Gün “Tellal” Filmin Galası Şanlıurfa’da
Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın katkılarıyla Şanlıurfalı Şair-Yazar Mehmet Atilla Maraş’ın Senaryosunu yazdığı ve yapımcılığını üstlendiği, Murat Derman’ın yönettiği  “Rüya Şehirde Bir Gün TELLAL” Filminin Galası 13 Nisan 2012 Cuma Günü Saat 15-17 saatleri arasında Urfa City AVM sinema salonunda yapılacaktır.

 

 Film,   Urfa City  Avm Kafedo’da   düzenlenen kokteylin ardından 5 numaralı sinema salonunda gösterime girecek…

 

Şair ve yazar Mehmet Atilla Maraş, farklı bir çalışmayla sevenleri ile buluşuyor. “Rüya Şehirde Bir Gün “ başlıklı dramatik belgeseli “tellal” sinema filmi ile beyaz perdeye uyarlayan M. Atilla Maraş bu çalışma ile sinemaya dönük yönünü de öne çıkarmış oldu. Şanlıurfa’da yaşayan bir tellalın 24 saatinin anlatıldığı ve Şanlıurfa kültürünü yansıtıldığı bu tanıtım filmi, Kanal Urfa Yönetim Kurulu Başkanı ve İş Adamı İbrahim Toru ve Şanlıurfa Valiliği tarafından organize edilmektedir.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com