Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Türkiye Rotamız Filistin Yükümüz Özgürlük

Rotamız Filistin Yükümüz Özgürlük

Giriş Tarihi: 3 Mart 2010 Çarşamba 22:20
Rotamız Filistin Yükümüz Özgürlük

Şanlıurfa İnsan Hakları ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı, ‘‘Rotamız Filistin Yükümüz Özgürlük'' adlı yardım kampanyasıyla Nisan ayında deniz yoluyla Gazze'ye başta gıda malzemesi olmak üzere inşaat malzemesi ve sağlık malzemesi götürülecek.

Daha önce karayoluyla Filistin'de birçok yardımda bulunan İnsan Hakları ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı gönüllüleri adına basın açıklamasında bulunan Behçet Atila; ‘‘Rotamız Filistin Yükümüz Özgürlük'' adlı yardım kampanyasının tanıtımı için Şehitlik- Çamlık Düğün Salon'unda 4 Mart saat 19.30 da bir gece düzenleyeceklerini belirtti. Gazze'ye gönderilecek yardım yararına düzenlenecek olan ‘‘Rotamız Filistin Yükümüz Özgürlük'' adlı geceye; Vakit Gazetesi Dış Haberler Müdürü Ahmet Varol, ilahi ve ezgileriyle halkın gönlüne taht kuran Seyfullah ve Ömer Karaoğlu katılacak.

‘‘İsrail'i İsrail yapan bizlerin suskunluğudur.'' diyen Atila, Müslümanların suskunluğundan cesaretlenip her geçen gün Filistin'e olan zulmünü arttıran Siyonistlere ve yalakalarına dur demek için, bu tür organizasyonlara duyarsız kalınmaması gerektiğine dikkat çekti.

‘‘Rabbim bu ambargonun kaldırılmasını bize nasip etsin'' diyen Atila, tüm Şanlıurfa halkını geceye davet ettiklerini belirtti.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com