Advert
Advert
Advert

Rockçıyı sahnede çorapsız bıraktılar

Rockçıyı sahnede çorapsız bıraktılar
Rockçıyı sahnede çorapsız bıraktılar

ODTÜ Vişnelik tesisleri Çim Amfide 1-6 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek konserler dizisinde ilk olarak sahneye çıkan Dumana Ankaralılar büyük ilgi gösterdi.

Vokal ve gitarda Kaan Tangöze, gitar-geri vokalde Batuhan Mutlugil, basgitarda Ari Barokas ve davulda Cengiz Baysaldan oluşan kadrosuyla başkentlilerin karşısına çıkan grup, sahnede yaklaşık 3 saat kaldı.

Bu süre içinde son albümlerinin yanı sıra eski albümlerinden de şarkılar seslendiren grup, birçok şarkısını izleyicilerle birlikte söyledi.

KONSER HATIRASI OLARAK AYAKKABI VE ÇORABINI ALDILAR

Konser sırasında renkli bir olay da yaşandı. Grubun vokalisti Kaan Tangöze verilen kısa arada seyircilerin arasına gidince kısa süreli izdiham yaşandı. Grup arkadaşlarının yardımı ile sahneye dönebilen Tangöze, bir ayakkabısı ve çorabının sevenleri tarafından konser hatırası olarak alındığını farketti. Tangöze, seyircilerin ayakkabı ve çorabını geri vermemesi üzerine, konserlerini bir ayağı çıplak olarak tamamladı.

Sonbahar Konserleri kapsamında sırasıyla; Grup Yorum, MFÖ, Yeni Türkü ve Erkan Oğur da sahne alacak.

Tüm konserler saat 20.00de başlayacak.

BU HABERCİLER TÜRKİYEYİ KUŞATTI
BU SİTE GERÇEKTEN BAĞIMLILIK YAPIYOR
BUGÜN VE HERGÜN DOYA DOYA SPOROKU
BU SORULARIN CEVABINI BİLİYOR MUSUNUZ?
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Selami     2015-02-23 Çok Güzel işlemişsiniz konuyu. değerlerimizi kaybedince hiç bir ahlak kalmadı. özgürlük palavrası sanki kominizmin bir başka versiyonu olarak karşımıza konulmuş. hiç bir sınır ve ahlak tanımayan ve hiç bir değer taşımayan özgürlük kime fayda verir?
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıra ASELSAN’da mı?
Sıra ASELSAN’da mı?
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı