Advert
Advert
Advert

Resim Atölyesine İlgi Yoğun-VİDEO

Eğitim ve öğretim yılında sömestr zili 20 Ocak’ta çaldı.

Resim Atölyesine İlgi Yoğun-VİDEO
Resim Atölyesine İlgi Yoğun-VİDEO
Karnelerini alarak yarıyılın değerlendirmesini yapan öğrencilerin kimisi boş zamanlarını evde dinlenerek geçirirken, kimi öğrenciler ise sosyal aktiveleri tercih ediyor.
Şanlıurfa Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Resim Atölyesi, yarıyıl tatilinde olduğu gibi boş zamanlarını resim yaparak geçirmek isteyenlerin bu ihtiyacına ücretsiz cevap veriyor.
Şanlıurfa Belediyesi Resim Atölyesi’nin mesai saatleri içersinde resim yapmak isteyen yetişkinlere ve öğrencilere açık olduğunu belirten Ressam Remzi Kara, karakalem ve yağlıboya resim kurslarına öğrencilerden büyük talep olduğunu söyledi.
Kara, “Okulların tatile girmesi ile birlikte atölyemize gelen öğrenci sayısında bir artış yaşandı. Tatilde boş zamanlarını resim yaparak geçirmek isteyen öğrencilerimiz ücretsiz olarak verdiğimiz resim kurlarına gelerek burada gerek ödevlerini gerekse de geleceklerini etkileyecek çalışmalar yapıyorlar. Özellikle Güzel Sanatlar Lisesi ve Kız Lisesi öğrencilerinin kurslarımıza büyük ilgisi var. Yağlıboya ve karakalem türlerinde gerek ödevlerini gerekse de hobilerini yerine getirmek isteyen öğrencilerimize atölyemizin kapıları açıktır” dedi.
Şanlıurfa Belediyesinin sunmuş olduğu bu hizmetten dolayı teşekkür eden öğrenciler ise yarıyıl tatilini bu ortamda geçirmekten mutluluk duyduklarını kaydettiler.

Şanlıurfa resim kurslari ile balikligol_com
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Her An Harran Foto Maraton 2  yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Her An Harran Foto Maraton 2 yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler