Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Resim 1.cileri belli oldu

Resim 1.cileri belli oldu

Giriş Tarihi: 5 Nisan 2010 Pazartesi 22:03
Resim 1.cileri belli oldu

Birinci seçilen öğrencimiz Yenişehir ilköğretim okulu 4. Sınıf Öğrencisi Tuba POLAT olurken , ödülünü İl sağlık Müdür Vekili Dr. Hazım UĞUR' dan aldı.

İkinci seçilen öğrencimiz Prof. Dr. Abdulkadir Karahan İlköğretim Okulu 5. Sınıf öğrencisi Emine YÜCEL oldu ve ödülünü İl Sağlık Müdür Yardımcısı Mahmut ÇİRİŞ' TEN aldı.

Üçüncü seçilen öğrencimiz Yeni şehir ilköğretim okulu 4. Sınıf öğrencisi Betül YETİM oldu ve ödülünü Yenişehir İlköğretim okul Müdürü Ömer TOPRAK ‘tan aldı.

Mansiyon ödülünü alan okullarımızdan biri Suruç Atatürk İlköğretim Okulu öğrencisi İpek BOZAN diğeri ise Harran Yatılı Bölge İlköğretim okul öğrencisi Halil ÖZDEMİR olurken, hediye olarak Kitap seti ve Boya seti armağan edildi.

Birinci seçilen öğrencimize tam altın, İkinci seçilen öğrencimize yarım altın, üçüncü seçilen öğrencimize çeyrek altın, mansiyon ödülü olarak 2 okulumuza ödül verildi.

Program belediye sıra gecesi eşliği ile son buldu.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Vefalı Eğitim-Bir-Sen

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com