Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Resam Muharrem Çelik ismi takvimde

Resam Muharrem Çelik ismi takvimde

Giriş Tarihi: 16 Ocak 2010 Cumartesi 20:58
Resam Muharrem Çelik ismi takvimde

 Şark gülü kırtasiyesi ve Monani pastel boya firması sponsorluğunda gerçekleşecek olan sergi için monami tarafından Çeliğin eserlerinden oluşan 1000 adet takvim basıldı, ayrıca sergi için hazırlanan el broşüründe ülkemizin tanınmış simalarından Çelik'in sanatı hakkındaki izlenimlerine de yer verildi. Bunların başında Prof.Dr.Ziya Kazıcı, Öğretim Görevlisi Hakan Demir (Anadolu Ünv. Sanat tarihi blm.), Şanlıurfa eski valisi Danıştay 1.daire üyesi Muzaffer Dilek, Emekli İl kültür ve Turizm müdiresi Nevin Güllüoğlu, Milli eğitim şb. Müd. Mehmet Sarmış ve ünlü Ressam Kemal Çelik gelmektedir.

Şanlıurfanın tanıtımınada sergi esnasında  Yöresel Çiğköfte ve Mırra ikramı ve Urfa müziğinin dinletilmesiyle büyük katkı sağlayacak olan çelik sergi için Hazırlıkların Hızla devam ettiğini belirterek sergisinin şimdiden büyük ilgi uyandırmasını sanatı açısında sevindiricidir diyerek duygularını ifade etti .

Monami tarafından basılan takvimlerin gelen ziyaretçilere hatırası kalsın diye hediye edileceğini de vurguladı.

01.şubat.2010 saat 16.00 de taksim metro  konferans ve sergi salonunda açılacak olan sergi Bir hafta boyunca devam  edecektir.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Balıklıgöl platosundaki Döşeme camii’de çalışmalar durdu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com