Advert
Advert
Advert

Rektör Taşaltın’dan Hastane Yönetimine Plaket

Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Taşaltın tarafından Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesinin Osmanbey kampüsüne taşınma işlemlerini başarıyla gerçekleştiren yönetime plaket verildi.

Rektör Taşaltın’dan Hastane Yönetimine Plaket
Rektör Taşaltın’dan Hastane Yönetimine Plaket

Harran Üniversitesi Yenişehir kampüsü Senato salonunda Rektör Prof. Dr. Ramazan Taşaltın, üniversite hastanesini yeni yerine taşımada gösterdikleri özverili çalışmalar nedeniyle eski Başhekim Prof. Dr. İbrahim Can Kürkçüoğlu, Hastane Başmüdürü Abdullah Göçmez ve başhekim yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Dursun Çadırcı başta olmak üzere yönetim kadrosunda bulunan personeli plaketle ödüllendirdi.

ŞANLIURFA’MIZ HERŞEYİN EN İYİSİNE LAYIK
Plaket töreninden eski Başhekim Prof Dr. İbrahim Can Kürkçüoğlu’na 6 yıl boyunca yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ettiğini söyleyen Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Taşaltın, yeni Başhekim Doç. Dr. Hasan Karsen’e de görevinde başarılar diledi.
Zor bir süreç sonunda yeni hastane ile Şanlıurfa’ya sağlık hizmet vermeye devam ettiklerini söyleyen Rektör Taşaltın; “Osmanbey Yerleşkesindeki Araştırma ve Uygulama hastanemiz Şanlıurfa’mıza hizmet vermeye devam ediyor. Hastanemizin taşınma sürecinde emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz, yeni yönetimimize de başarılar diliyorum. İlimiz her şeyin en iyisine layıktır” diye konuştu.

KÜRKÇÜOĞLU HERKESE TEŞEKKÜR ETTİ
Hastanenin inşaat ve taşınma sürecini anlatan eski Başhekim Prof. Dr. İbrahim Can Kürkçüoğlu; “Hastanenin yapım sürecinde bizden istenen tıbbi ve teknik bilgileri yetkililere aktardık, onlarda bu projenin sorunsuz bir şekilde bitirilmesi için ellerinden geleni yaptılar. 2015 yılının içerisinde malzeme alımlarına, bütçe planlamalarına başladık ve yeni hastanemizin açılması için yoğun bir şekilde çalıştık ve çok şükür sonunda hastanemiz sağlık hizmeti verecek bir konuma geldi. Şanlıurfa’mıza her zaman en iyi şekilde hizmet etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Sayın Rektörümüz başta olmak üzere tüm emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Harran Üniversitesi Yenişehir kampüsü Senato salonu Rektör Prof. Dr. Ramazan Taşaltın üniversite hastanesi Başhekim Prof. Dr. İbrahim Can Kürkçüoğlu Hastane Başmüdürü Abdullah Göçmez başhekim yardımcısı Yrd. Doç. Dr
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AB Büyükelçileri, Harran Üniversitesi Öğrencileriyle Buluştu
AB Büyükelçileri, Harran Üniversitesi Öğrencileriyle Buluştu
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!