Advert
Advert
Advert

Rektör Taşaltın ve Başsavcı Kuş'tan yeni valiye Ziyaret

Bursa’ya atanan Cumhuriyet Başsavcısı Uğurhan Kuş ve Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Taşaltın, Rektör yardımcıları, Üniversite Genel Sekreteri ve Adalet Komisyonu Başkanı Adem Aygün Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular

Rektör Taşaltın ve Başsavcı Kuş'tan yeni valiye Ziyaret
Rektör Taşaltın ve Başsavcı Kuş'tan yeni valiye Ziyaret admin

Göreve başlaması münasebetiyle tebrik ziyaretlerini kabul eden Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Taşaltın öncülüğündeki üniversite heyeti ile Bursa’ya atanan Cumhuriyet Başsavcısı Uğurhan Kuş ve Adalet Komisyonu Başkanı Adem Aygün’ü makamında ağırladı.
Ziyaretlerde Vali Erin’e hayırlı olsun dilekleri iletilirken, Vali Erin de ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Bursa’ya atanan Cumhuriyet Başsavcısı Uğurhan Kuş’a yeni görevinde başarılar dileyen Vali Erin, Şanlıurfa’da görev yapmaktan mutluluk duyacağını, tüm kurum kuruluşlarla büyük bir uyum içinde çalışmaya hassasiyet göstereceklerini belirtti.
Rektör Taşaltın’a ziyaretinde Harran Üniversitesi Rektör yardımcılar Prof. Dr. Şerafettin Çelik, Prof. Dr. Ali Sarıışık, Prof. Dr. Burhan Akpınar ve Üniversite Genel Sekreteri Doç. Dr. Tahir Güllüoğlu da eşlik etti.

Prof. Dr. Ramazan Taşaltın Üniversite Genel Sekreteri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle