Advert
Advert
Advert

Rektör Ramazan Taşaltın'dan 15 Temmuz Mesajı

Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Taşaltın, 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla yazılı bir mesaj yayınladı.

Rektör Ramazan Taşaltın'dan 15 Temmuz Mesajı
Rektör Ramazan Taşaltın'dan 15 Temmuz Mesajı admin

 Rektör Taşaltın mesajında şunları söyledi: “Çanakkale’yi geçemeyenler, 15 Temmuz kalkışması ile yurdumuzu işgale, milletimizi esir etmeye çalışmıştır. Her devirde hainler, münafıklar olduğu gibi bu devirde de çıkmıştır. 15 Temmuz şehitlerimiz başta olmak üzere tüm şehitlerimizi; rahmetle anıyoruz. Allah şehitlerimizin şefaatine bizleri nail eylesin. Gazilerimize şifalar diliyoruz. Bu vesile ile 15 Temmuzda tankın egzozuna tişört tıkayan tamircimize, tanktan çıkardığı askere sarılan polisimize, jetlerin kalkmaması için depolarını boşaltan pilotumuza, kamyonunu kışla kapısına çeken şoförümüze, meyhaneden çıkıp havuzda abdest alıp işgale direnen yiğidimize, dünyanın öbür ucundan, ‘Allah’ım Türkiye’yi koru’ diyen Müslüman kardeşimize şükranlarımızı arz ediyoruz. Allah ülkemizi ve milletimizi her türlü hıyanetlerden tüm şer güçlerin şerlerinden muhafaza eylesin” dedi.

 

Ramazan Taşaltın Taşaltın'dan 15 Temmuz Mesajı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ayşe     2017-07-15 15 Temmuzda sokkağa çıkıp inandığı vatan inancı için şehit olan 249 masum insanı rahmetle anıyorum ....
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle