Advert
Advert
Advert

REKTÖR MUTLU TABURCU OLDU

Kalp Krizi Geçirerek Hastaneye kaldırılan Haran Üniversitesi Rektörü Prof.Dr İbrahim Halil MUTLU Taburcu Edildi

REKTÖR MUTLU TABURCU OLDU
REKTÖR MUTLU TABURCU OLDU

 

Geçtiğimiz günlerde kontrol amaçlı üniversitemiz Araştırma ve Uygulama Hastanesine giden üniversitemiz Rektörü Prof.Dr İbrahim Halil MUTLU, yapılan anjiyografik testler sonucu iki kalp damarında daralma tespit edilmiş ve kalp damarına iki stend takılmıştır.

Bu yapılan uygulamalar sonucunda üniversitemiz kardiyoloji servisinde bir gün müşahede altında tutulmuş ve daha sonra taburcu olmuştur.

Sağlık durumu gayet iyi olan ve istirahatta bulunan üniversitemiz rektörü yapmış olduğu açıklamada belirli zaman dilimlerinde rutin yaptırdığım tetkiklerde kalp damarımda daralma olduğu, bu sıkıntının da takılan stendle açıldığını söyledi.

Endişe edilecek bir rahatsızlığının olmadığını ve birkaç güne kadar görevinin başında olacağını ifade eden rektör Mutlu, üniversite hastanesinin her bakımdan tam donanımlı olduğunu, hiçbir merkezi aratmadığını, bu hastalık sürecinde emeği geçen baştabiplik ve kardiyoloji ana bilim başkanlığına teşekkür ederek, ayrıca gerek bizzat gelerek gerekse telefonla arayıp iyi dileklerini eksik etmeyen herkese teşekkürlerini sunmuştur.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu