Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim REKTÖR MUTLU TABURCU OLDU

REKTÖR MUTLU TABURCU OLDU

Kalp Krizi Geçirerek Hastaneye kaldırılan Haran Üniversitesi Rektörü Prof.Dr İbrahim Halil MUTLU Taburcu Edildi

Giriş Tarihi: 8 Mart 2013 Cuma 11:45
REKTÖR MUTLU TABURCU OLDU

 

Geçtiğimiz günlerde kontrol amaçlı üniversitemiz Araştırma ve Uygulama Hastanesine giden üniversitemiz Rektörü Prof.Dr İbrahim Halil MUTLU, yapılan anjiyografik testler sonucu iki kalp damarında daralma tespit edilmiş ve kalp damarına iki stend takılmıştır.

Bu yapılan uygulamalar sonucunda üniversitemiz kardiyoloji servisinde bir gün müşahede altında tutulmuş ve daha sonra taburcu olmuştur.

Sağlık durumu gayet iyi olan ve istirahatta bulunan üniversitemiz rektörü yapmış olduğu açıklamada belirli zaman dilimlerinde rutin yaptırdığım tetkiklerde kalp damarımda daralma olduğu, bu sıkıntının da takılan stendle açıldığını söyledi.

Endişe edilecek bir rahatsızlığının olmadığını ve birkaç güne kadar görevinin başında olacağını ifade eden rektör Mutlu, üniversite hastanesinin her bakımdan tam donanımlı olduğunu, hiçbir merkezi aratmadığını, bu hastalık sürecinde emeği geçen baştabiplik ve kardiyoloji ana bilim başkanlığına teşekkür ederek, ayrıca gerek bizzat gelerek gerekse telefonla arayıp iyi dileklerini eksik etmeyen herkese teşekkürlerini sunmuştur.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com