Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık Rektör Mutlu, Bitmeyen hastane inşaatı inceledi VİDEO

Rektör Mutlu, Bitmeyen hastane inşaatı inceledi VİDEO

Harran üniversitesi Osmanbey Yerleşkesinde inşaatı yıllardır devam eden inşaatta Harran Üniversite Rektörü Prof.Dr İbrahim Halil Mutlu incelemelerde bulundu.

Giriş Tarihi: 17 Ağustos 2013 Cumartesi 07:02
Rektör Mutlu, Bitmeyen hastane inşaatı inceledi VİDEO

1996 yılında temeli atılan 5 yıldır  inşaatı halen tamamlanmayan hastane inşaatında Harran Üniversite Rektörü Prof.Dr İbrahim Halil Mutlu rektör yardımcıları, üniversite hastanesi baştabibi, ilgili daire başkanları, inşaatta görevli mühendisler ve yüklenici firma temsilcileri incelemelerde bulundu.

Osmanbey Kampüsünde 1996 yılından bu yana devam eden tek inşaatın Harran üniversitesi araştırma ve uygulama hastanesi olduğuna dikkat çekildi

Rektör mutlu, "bu hastane çalışmalarının bittiğinde bölgenin sağlık alanında bir çok eksikliklerini giderecek olan hastane bir yandan şehrin o istikametine açılmasını sağlarken, bir yandan da şimdiki hastane ve poliklinik binalarında daha kaliteli, branş hizmetlerinin verilmesine imkan sağlanacaktır.

 

Kanalurfa
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com